Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudtad, hogy túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy túl vagy az exen? Milyen érzések voltak benned? 20+ főként

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyugvás.
2015. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolok rá, illetve csak nagyon ritkán. Ha eszembejutnak közös emlékek, már nem fáj. Már nem rossz egyedül itthon lenni.

23 vagyok, majdnem 7 év után hagyott el szó nélkül. Emiatt nem is volt túl nehéz feldolgozni, hogy szó nélkül elhagyott.

2015. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A választ megtudod odaát... ...ha igazán szerettél valakit, azon sohasem leszel túl, maximum csak elhomályosodik egy kicsit az az ízvilág, amelyet egy darabig megosztott veled... ...de valójában sohasem leszel túl rajta, esetleg felnőtté válsz ami azt jelenti, hogy leszarsz mindent és mindenkit... :-)
2015. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan volt, mint a cigiről való leszokás.

Eleinte nagyon hiányzott, és beszélni szerettem volna vele, majd ahogy csináltam a mindennapi dolgaim, elfoglaltam magam egyre kevesebbet gondoltam rá. Ha eszembe jutott még fájt, rossz volt, de ahogy telt az idő azon vettem észre magam, ha gondolok is rá, már annyira nem érdekel elkezd semlegessé válni a dolog.

2015. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!