Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most fog velem valószínű szakítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta 1 órát kér és meglatja mi lesz.. De nagyon úgy beszél mint aki már eldontotte... Azt beszéli hogy figyeljek majd oda nehogy elkovessem ugyanazt a hibát majd mint a mi kapcsunkban.(tetszett egy másik lány és megtudta) 4 éve lennénk együtt nemsokára.. És van egy másik fiú akivel beszélget és azt mondja, hogy nagyon aranyos és nagyon jó vele beszélgetni és érettebb gondolkodású mint én.. Végleg vége? Írnék 2 oldalt is még de kevés lenne az is :(((
2015. jan. 15. 21:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
It's over, duh.
2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Fogadd el, nem tudsz mit csinálni. Gondolom Te is fiatal vagy....elöbb utóbb túl lépsz. Azért azt megkérdezném tőle szeret e még. Ha azt mondja igen akkor talán nincs minden veszve.
2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Na, akkor most legyél férfi, és szakíts vele te!
2015. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
hát elég gáz vagy, hogy más lány tetszett meg..én nem is gondolkodnék azon, hogy veled maradjak e..mehetnél,ahova tanultad.
2015. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Beviz Elek ***** válasza:
Már másik kanról beszél. Neked kéne otthagyni
2015. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, előbb szakíts te. Jobban jársz, meglátod.
2015. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 K. Isti ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy szakítsatok akkor ne mondd, hogy ne.
2015. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeret még..
2015. jan. 15. 21:45
 9/39 anonim ***** válasza:

Hááát szerintem örülj, végre boldog lehetsz! :-)


Az én esetemben is volt olyan nő aki 4 év után adta ki az utam, állítólag szeretett még akkor is... ...rá egy hónapra már más répán vezette le a depresszióját... :-)

2015. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

"hát elég gáz vagy, hogy más lány tetszett meg.."

Erre csak azt tudnám mondani, hogy minden kapcsolatban van olyan, hogy megtetszik valaki de attól még azt szeretet, az az igazi akivel együtt vagy. Én nem gondolom elitélendőnek. Én inkább becsülném a hűségét 4 éven keresztül....

2015. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!