Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt magányos lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt magányos lány, aki utálja az alkoholt, nem fogyaszt kábítószereket, nem dohányzik, kevesebb barátja van és ugyan eljárt néha koncertekre, de nem a fél életét a plázákban és discokban tölti, nem csapodár típus?

Figyelt kérdés
Úgysem lesz, ezért kár kitenni, de a remény hal meg utoljára.
2015. jan. 15. 23:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény. Fennmaradásunkat és fejlődésünket a magasfokú kooperáció tette lehetővé az évezredek során.

A birka nép, csorda népet emlegetni manapság nagy divat (minő ambivalencia), de egyáltalán nem jobb az ha valaki otthon gubbaszt, mintha néha elmegy, és csoportosan kiadja a gőzt. Az evolúció hatásai miatt, egy csoportba tartozni lelkileg megerősít minket sok dologban, ellentétben az egyedüllét - gyakran - frusztrációhoz, lelki gondokhoz vezet. Kivéve, ha az illető különösen "erős" vagy emelkedett elméjű egyéniség, akit nem igazán foglalkoztatnak, ilyesféle földi dolgok, mint például embertársaink.

Persze ha meg már csoportba tartozás, akkor a nagy számok és a kereslet-kínálat törvényei uralkodnak. Nyilván tele lenne könyvklubbokkal a világ, ha valaki olvasna még manapság. Mivel viszont a feszültség már kicsit magasabb, azt levezetni olvasással nem lehet, marad a diszkó, koncert, sport, tombolás, élvezeti szerek. Hogy jó-e? Nem tudom. De indokolt.


A hangsúly a mennyiségen, az arany középúton van, ez pedig az intelligens ember sajátja. Egy halom értelmiségi, egyetemista issza rommá magát hétvégente bulikban, ennek ellenére (vagy épp ezért?) később "teljes értékű" ember lesz (persze relatív, hogy mit veszünk annak). És közbe egy halom okostojás, otthonülő lesz végül pszichopata őrült, mert nem tudja kiélni a benne lévő feszültséget.


Ha neked így jó, örülj neki. Ha meg nem, változtass magadon. De ne tartsd magad többre azoknál, akik mások tőled, mert azzal a saját szegényes gondolkodásmódodat minősíted. Attól, hogy egy csaj imád plázázni, vagy néha leissza magát, még lehet, hogy emberileg sokkal különb, vagy akár intelligensebb, mint te.

2015. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én ilyen vagyok....csak én koncertekre se járok. :)
2015. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!