Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt magányos lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt magányos lány, aki utálja az alkoholt, nem fogyaszt kábítószereket, nem dohányzik, kevesebb barátja van és ugyan eljárt néha koncertekre, de nem a fél életét a plázákban és discokban tölti, nem csapodár típus?

Figyelt kérdés
Úgysem lesz, ezért kár kitenni, de a remény hal meg utoljára.
2015. jan. 15. 23:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kitalálom, kannibál vagy és kell a jó minőségű hús, ejnye... :D
2015. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy antiszociális vagyok. A társadalom által generált folyamatok által válik valaki olyanná amilyen. Sosem tudnám magam jól érezni magam olyan emberek társaságában, akik az asztal alá isszák magukat, ergo periferikus elem lettem. Nem hallgatok disco zenét és nem követem a trendet, individualista lettem. Ezért nem járok igazán társaságba, mivel csak azokkal tudom jól érezni magam akik hasonló érdeklődésűek. Ha ettől antiszociális vagyok ám legyen.
2015. jan. 16. 00:44
 13/22 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, nem iszok, max. néha 1-1 pohár bort a vacsorához. Soha nem próbáltam ki semmilyen kábítószert, a cigit próbáltam, de nem keltette fel annyira az érdeklődésem, hogy rászokjak. Egy kezemen meg tudnám számolni a barátaimat, a többiek csak haverok. Szeretem a koncerteket, a fesztiválokat és a színházat, mozit. Plázába is szeretek járni, éttermezni, illetve vásárolni is, rengeteg ruhám van. Discoba soha nem jártam, és csapodárnak sem tartom magam. Eddig egy komoly kapcsolatom volt, 3,5 évig tartott, eszembe sem jutott félrelépni. Azóta volt egy fél éves, illetve egy olyan kapcsolat, ami csak szexről szólt - ez még jelenleg is tart. Szóval a leírás illik rám, annyit kivéve, hogy nem vagyok magányos. Jelenleg a hátam közepére kívánnék egy kapcsolatot, tökéletesen elvagyok egyedül, illetve a családommal és azzal a néhány remek barátommal, no meg a kis szexpartneremmel.
2015. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13: kimaradt, hogy attól, hogy szeretek vásárolni még nem élem a fél életem plázákban természetesen. Így ebben is stimmel a leírás.
2015. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha van is nem ismerkedik ilyen felszínes tagokkal mint te.

Mit fáj neked ha valaki néha alkoholt iszik? Országunknak többszáz éves szeszkultúrája van. Mégis élünk, sőt, büszkék vagyunk rá. Nem is igaz magyar ember az, aki nem bírja az alkoholt, ezt már számtalan nóta megénekelte.

Dohányzás. Relatív. Ha csak társaságban, néha-néha szív egy cigit hogy élvezze azzal nemtudom mi a gond. Aki dohányos én se szeretem de értelemszerűen egy dohányos egy nem dohányossal nehézkesen fér meg. De ettől még nem gond, ha néha elszív egy cigit, sőt, sztem kifejezetten jó. Kellenek néha az élvezeti szerek.

Kábszer. Ez megosztó kérdés, egyesek szerint a könnyű drogokat tiltani se kéne, de most ebbe ne menjünk bele.

Kevés barát. Ez miért jó, most komolyan? Legyen akkor muja?

A disco - ízlések és pofonok. Ha eljár szórakozni az így is ezerszer jobb mintha otthon gubbasztana és ostoba sorozatokat nézne, közben azon sírna miért nincs pasija.

A nem csapodárt gondolom a végére egyféle konklúziónak írtad, hogy aki iszik, cigizik, plázázik discoba jár az akkor már csapodár is.

Hát nemtom. Fel a fejjel. Dobd el az előítéleteidet, menj emberek közé, és lesz csajod hamar.

2015. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Csak egy válasz. Nem zavar ha valaki iszik az viszont határozottan igen, amikor engem akarnak meggyőzni arról, hogy én is azt tegyem. Aki magányos az mitől mulya? Ebben a mai felgyorsult világban szinte időnk sincs a kapcsolatra, kapcsolatokra. Nem mellesleg jobb az önmegvalósítás rögös útjain járni vagy másokat szolgai módon követni? Ha a barátaim rávesznek valamire azzal magamból adok oda valamit és ezt határozottan nem szabad.
2015. jan. 16. 18:40
 17/22 anonim válasza:
Az a nagy baj, hogy ebben a mai világban már az számít "életnek" ha a bulikban döglesz, vedeled a piát, cigizel, van a fb-on 1000 ismerősöd, kint lógsz egész nap az utcán, keménykedsz, ugatsz. És rögtön elítélik azt, aki normális. Én is egy olyan lányt keresek, akinek van élete, nem a bulikban fetreng, nem húz fel hetente másik "gyereket" nem mérgezi magát, hogy attól keményebb legyen. Csak annyira elkorcsosúlt ez a mai világ, hogy iylet nehezen fogsz találni és ha találsz is szinte biztos hogy foglalt, vagy nem az eseted. Vagy változtass az életeden, kövesd a divatot, ne legyen egyéniséged legyél ugyanaz mint az összes többi mai ember, vagy legyél egy közülük és próbálj szerencsét. Azokra megne hallgass akik ezért le szólnak téged, hogy iylen anti szoc vagy meg olyan. Ők még csak gyerekek, nekik ez a menő, de te már felnőttél és a korodban még nehéz életre való lányttalálni.
2015. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Az a nagy baj, hogy teljesen igazad van. Volt barátnőm, akinek egy évig teljesen megfeleltem úgy ahogy vagyok, utána viszont a következő 1 évet már nehezebben töltöttük el. Mindig menni akart volna valahová és sok-sok programot, amit én szívesen is tettem, de aztán nem tartott tovább a közös út és két irányba mentünk. Az elején nagy volt a fellángolás, mégis lehet sosem volt igazi szerelem. Ez utóbbiban ahogy haladunk előre a korban egyre kevésbé hiszek. Ez egy nem igazán könnyen körülhatárolható elvont filozófiai fogalom.

Azt hiszem nem szeretnék beállni a sorba és haladni arra, amerre a többség halad, amiről Ady Endre azt írja "csorda nép". Maradok egyéniség és társam így is volt ha a jövőben járom az utam még annak is örülök.

2015. jan. 17. 12:16
 19/22 anonim válasza:

De, letezik. :-) Nem szeretem az alkoholt, csak nagyon ritkan szoktam inni, akkor is nagyon keveset. Dohanyzast kiprobaltam, de sohase tudnak raszokni. Kabitoszert soha eszembe nem lenne kiprobalni. Koncertekre nem nagyon szoktam jarni, plazakban sem toltom a fel eletemet . Maganyos annyira durvan nem vagyok, vannak barataim.

Sajnos emiatt neha kuloncnek erzem magam, mint ahogy irtak elottem.

2OL

2015. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Világéletemben utáltam az ízét és a szagát is, de megértem ha más viszont szereti. Ízlés kérdése. Dohányzásra szerencsére elvi okokból sosem szoktam rá. (apukám immáron 40 éve rabja). Az élőzene számomra nagyon fontos és ha van lehetőségem eljárok egy-egy koncertre.
2015. jan. 18. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!