Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti mit gondolnátok/érezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondolnátok/éreznétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha egy pasinak mindig fullos, vékony, kimondott plázacica külsejű női voltak, összejön veled, aki egy teljesen átlag csaj vagy, nem kimondottan vékony testalkattal, nem a legfullosabb megjelenéssel, és egy beszélgetés során erre terelődik a téma "Régen mindig tényleg szép nőim voltak, erre mentem. De már annyira nem fontos a külső."

2015. jan. 16. 09:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Csak olyan érzésem volt mindig, mikor néztem a volt nőit műmellekkel (nem mindnek), telt ajkakkal, p¡csás cuccokkal, akik voltak vagy 45 kg-osak, amilyen én sose leszek, belém áll folyton, hogy én nem tudom velük felvenni a versenyt.

És elmondta, hogy 1 haver meg is kérdezte 1x tőle "ez most mi? Tudnék én neked szerezni olyat, amit megszoktál"....

Becsültem, hogy elmondta, csak qva szarul esett.

2015. jan. 16. 09:34
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha ezen kattogsz örökké, sosem leszel boldog vele. Akkor hagyd az egészet a fenébe! Nem is veszed észre, de te csinálod vele azt, amit szerinted ő veled. Te foglalkozol az exeivel, az előéletével, a múltjával. Ha nem tetszenél neki, nem lenne veled, de ha tovább nyavalyogsz ezen, akkor nem is lesz sokáig. Tessék összeszedni magad, elhinni, hogy szép vagy és téged választott! :)


Bocsi, ha kemény voltam, de néha muszáj...

2015. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is le szoktam folyni a székről ha mondjuk George Clooneyt látom, a férjem jelenlétében is. Igen, sokkal szexibbnek és jóképűbbnek is tartom nála. De soha az életben nem lennék vele, mert a személyisége totál távol áll tőlem, ellenben a férjemével, akit szeretek és elfogadok akkor is, ha még csak nem is hasonlít G.C.-ra (pl.). Érted, mit akarok ezzel mondani?
2015. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Tényleg az önértékeléseddel van a baj.

Ha én meglátok egy 45 kilós, lufimellű, kacsaszájú, k_rvának öltözött csajt, akkor én nem arra gondolok, hogy ő jobb nálam. Inkább sajnálom, hogy mit tett magával. :)

Én tudok jól kinézni mindenféle mű dolog nélkül, normális csinos, szexis, de nem k_urvás ruhákban is. Szerintem ez sokkal jobb.

2015. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igazad van.

Én is szoktam szépnek érezni magam, csak h talán neki nem vagyok elég jó.

És egy pótléknak érzem/éreztem magam (mult idő, mert most épp nem vagyunk együtt. Persze nem ezért. Csak még szeretem, és nem tudom eldönteni, hogy csak az, hogy legyen neki valaki, vagy szeret/szeretett....)

2015. jan. 16. 09:47
 16/20 anonim ***** válasza:
Na, akkor már nem kell menekülnöd.
2015. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én visszakérdeztem volna, hogy: "szóval én nem is vagyok Neked annyira szép?" Lehet hülye kérdés, de ha ezt megválaszolja, látod az őszinte mondanivalóját. Mert egyébként szerintem nem akart Ő ezzel semmi rosszat mondani, csak vannak olyan férfiak, akik nem tudják pontosan megfogalmazni a mondanivalójukat és 1-2 kifejezést ha már nem úgy használ, mi nők tovább is bonyolítjuk az egészet.

Kérdezz rá akár utólag is, hogy Ő hogy gondolta ezt, nem ciki és Te is megnyugszol majd, ne gondolj rögtön a legrosszabbra! :)


22N

2015. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ezen kérdező kár agyalnod. Veled van vagy sem? Ne akard helyette eldönteni, jó vagy-e neki vagy sem. Ha akármikor találhatna olyat, mint korábban volt, akkor még pótléknak se téged választana. De téged választott mégis. Ezen ne akadj fel.


A megfogalmazásán viszont én úgy is megsértődtem volna, hogy nincsenek önértékelési gondjaim. Tényleg úgy jön le, mintha téged nem tartana szépnek. De gondolom, nem így akarta, csak a pasik fele nem igazán tud normálisan kommunikálni :D

2015. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan nem bántásképp mondta, nem is célzásként, de igen, ez pontosan azt jelenti, aminek hangzik: nem vagy valami szép, de attól még szeretlek.
2015. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Ismerősöknél volt egy ilyen példa. Szakítottak. Az ilyen pasinak nem való nő.
2015. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!