Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek olyan, mint a barátom exe?

Figyelt kérdés

A lány mindenki szerint szuper csaj külsőre és jellemre is.

Alacsony, alig 150cm, sötétbarna haja van, barna szeme és úgy néz ki, mint egy élő játékbaba. Meg úgy is öltözködik.

Állandóan ő van a középpontban, mindig jár a szája, bohóckodik, meg magára vonja a figyelmet.

A barátom már bánja, hogy nem vele van.


Hogy legyek legalább negyede ilyen klassz?


2015. jan. 16. 18:45
 1/8 ElnökÚr ***** válasza:
Ne legyél olyan! Végülis kibas.zta a barid nem?
2015. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szakítottak, de megbánta :(
2015. jan. 16. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod bánja,akkor menjen vissza hozzá.Miért jó az neked,ha valaki árnyékában kell élned?

Keress olyan pasit,akinek te vagy a szuper csaj!

2015. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan. Elő tudja magát adni ennyi. Ha a barátod meg vele akar járni akkor engedd útjára találsz te jobbat is. Miért kéne másodhegedűsnek lenned?
2015. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A csaj már férjhez ment, meg nem is akart volna visszamenni hozzá.
2015. jan. 16. 18:49
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

jó, ha bánja, bánja egyedül. Ne legyeél gyatra utánzat v pótlék. Az olyan megalázó.

Legyen már tartásod...

2015. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na én egyszer voltam ilyen cipőben buta fruska voltam 18 éves kb, aztán 20 felett megtaláltam magam, jól öltözködtem normálisan beszéltem, tanultam, stb és rájöttem, hogy sokkal jobb vagyok nála.Aki látta a csajt, ugyanezt mondta, hogy nem egy kávéház velem. Felnyílt a szemem, helyre raktam az önképem, azóta már csak sajnálom a csajt. mert buta, mint a föld, mint kiderült. Egy szórakozóhelyen is találkoztam vele, úgy leste minden mozdulatomat, ha rágyújtottam ő is pedig nem dohányzik. Után egy hétre már a haját is átfestette olyanra, mint az enyém. Szánalom lvl 100.

Tanulság: Fordulhat a kocka

Ja és hagy el a párod.

2015. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem aláznám meg magamat azzal,hogy csak második vagyok a pasi szemében. Szerintem a legjobb,ha szakítasz a barátoddal és keresel olyat aki tényleg veled szeretne lenni,mert értékesnek tart úgy ahogyan most vagy.
2015. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!