Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok,fél éve telt le a 13 éves börtönbüntetésem és kerültem ismét ki a társadalomba,22 évesen kerültem börtönbe,de azt nem fogom részletezni,hogy miért. Mikor kijöttem,eldöntöttem,hogy megváltozok. 2 hónapja ismertem meg életem szerelmét,akivel jelenleg élek,ő 27 éves és annak ellenére is elfogadott,hogy nyakig tele vagyok tetoválással. Az egész múltamat titokban tartom előtte,azt sem tudja,hogy börtönben voltak,de egyre kezd feszültebbé válni a helyzet,mert tudja,hogy titkolózok. A tetoválásaim valós eseményeket tartalmaznak az életemből,amik sokszor elég morbidok. Azokról is elkezdett kérdezgetni,hogy miért pont ezeket varrattam magamra,de mindig annyit mondok csak,hogy mert tetszettek. Egyre,kínosabb a helyzet,ne merem elmondani neki ezeket a dolgokat,mert félek,hogy szakít velem. Ti mit tennétek a helyemben,hogyan mondanátok el?
2015. jan. 16. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért az nagyon nem mind1 miért voltál ott, pl nemi erőszak vagy milliárdos ÁFA csalás :)
2015. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jobb az igazat elmondani, ha látja rajtad, hogy próbálsz változni, csak nem menekül...
2015. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hazugságra élethosszig tartó kapcsolatot nem lehet építeni. Megmérgezi az egészet. A helyedben leülnék vele szemben és elmondanám őszintén az egészet. Ha elfogad így, tényleg ő a te embered. Ha nem, keresel mást. De ilyen szinten hazudni...
2015. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az őszinteséggel semmit sem veszíthetsz, ha elveszíted, akkor sem vesztettél, mert akkor nem is szeretett eléggé. :))
2015. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 év basszus!! Ennyit szerintem csak szándékos emberölésért vagy többszörös nemi erőszakért adnak, vagy akkor ha sokszoros visszaeső bűnöző vagy.
2015. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!