Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kukeszuk kérdése:

Szerintetek mit kellene tennem, hogy ha a barátnőm, megcsalt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt , a szakításunk előtt pár nappal folyton veszekedtünk (sajnos ez pont szilveszterkor volt) . Azt mondta nekem , hogy kell egy kis idő a kapcsolatunkban , mert amik voltak 2 év alatt az sok volt , és hogy kell neki idő , hogy ezt feldolgozza . Szilveszterkor sajnos nem voltunk együtt , én egész este sírtam miatta , hogy nincs velem , és hogy mit csinálhat . Eltelt 1 hónap , de közbe beszélgettünk , vissza akartam szerezni kézzel-lábbal . De ő csak az tudta mondani , neki idő kell még , de szeret , csak idő kell neki. A napokban (1 hónap után kb ), újra összejöttünk. (Nem akart nekem beszélni a szilveszterről , azt mondta hogy nem volt semmit , és hogy nem akar rá emlékezni). És ahogy össze jöttünk megkértem , hogy árulja el bármi is volt . Lefeküdt mással :( , azt mondta , hogy azt hitte , hogy ha más keres akkor jobb lesz és ha lefekszik velem majd el tud felejteni . De nem tudott . Mielőtt össze jöttünk volna , írtam neki hogy tényleg kell egy kis szünet nekünk mert nem élhetek így , hogy fáj a dolog , és hogy már jobban vagyok. Erre ő , egyből találkozni akart velem , találkoztunk is , azt mondta hogy nem akar elveszíteni , szeret , és hogy engem választ bármi is volt. Szerintetek adnom kellene neki egy esélyt ? , én is nagyon szeretem , sok mindenen mentem már vele keresztül . Nem értem , hogy ha hiányoztam neki és szeretett végig , akkor a szilveszter után miért nem akart vissza jönni hozzám , miért mondta , hogy neki még kell egy kis idő. Azt is mondta , hogy meg akarta próbálni mással és ki is akarta próbálni mással , de azt mondta , hogy nem tudott mással összejönni , mert mindig én voltam az eszébe (nem tudott elfelejteni). Még a sex-et se élvezte, azt mondta . Mit tegyek , vagy mit ne , adjak neki még egy esélyt ? Felejtsem el ? Teljesen össze vagyok törve :O Tényleg nagyon szeretem .

#barátnő #magcsalt
2015. jan. 17. 08:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2015. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
és ha lefekszik mással * 8. sor
2015. jan. 17. 08:30
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Lapát, nem idő kellett neki csak nem jöttek össze a dolgai a másik sráccal akivel ismerkedett.

Nyilván szilveszterkor lefektette majd kidobta.

Sosem hittem ebben a tegnap szakítottam és ma egyből lefekszem valakivel majd ezek után próbálom visszahízelegni magam terápiában.

2015. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
nem csalt meg, szakítottatok
2015. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
az már alapból nem jó jel, ha olyat mond valaki, hogy neki idő kell, ott már baj, nem biztos a dologban, én itt abbahagynám
2015. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igazából , össze jött volna a másikkal , de engem választott , mert szeret. És nem akarta elmondani nekem ezt a dolgot mert tudta jól hogy nem fogok tudni megbocsátani neki . De mégis elmondta . (Elvileg ki akarta élni magát , hogy később , ha együtt leszünk akkor már túl legyen mindenen .)
2015. jan. 17. 08:39
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy. Hidd csak el, nem azért jött vissza hozzád mert szeret, hanem mert a másik kikosarazta.
2015. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
az illető mai napig azt mondja neki , hogy vele akar lenni és , hogy legyen vele . De mégis velem akar lenni barátnőm , elvileg megbánta amit tett , és hogy azt mondta , hogy azt hitte jobb lesz mással , de nem jobb .
2015. jan. 17. 08:48
 9/29 anonim ***** válasza:
én nem tippelgetem mi lehetett az oka ennek az egésznek, de a lényeg az, hogyha annyira szeretne, akkor nincs ez az egész idő kérés, meg hogy lefekszik mással, tehát ha most egy hónap szünet alatt lefekszik 100 pasival de visszajön mert hogy téged "szeret" akkor minden oké? nem!
2015. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Macskabarátommal én nem értek egyet, ugyanis tapasztalatból tudom milyen az amikor a másik szeret, ugyanakkor aktív nemi életet él.


Csak nálunk annyi volt a dolog, hogy két külön kapcsolatot éltünk, de tudat alatt mindketten csak azért csináltuk hogy legyen valami.


Amit nálatok nem értek, és tényleg érdekes, az az hogy összevesztetek és szakítottatok, majd kell idő szlogen.

2015. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!