Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha kiderülne hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kiderülne hogy a jelenlegi párotok a múltjában prostikhoz járt akkor ezt mennyire tudnátok elviselni, szakítanátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 12:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Olyan se kéne nekem, aki leku*rváz egy nőt, mert időnként nem veti meg az alkalmi szexet... Gondolkodjunk már.
2015. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%

Pontozzatok le nyugodtan, ha nincs igazam.

Sokszor nem lustaság kérdése az ha valaki prostihoz jár pl.:

Én is réggebben gyakran jártam ilyen nőkhöz, nem tagadom. Egyszerűen nem vágytam, kapcsolatra és megvolt az anyagi helyzetem hozzá.

Tegyétek fel a kérdést lányok: ha megtudnátok a párotokról ezt pl. és ha szívből szeretitek egymást akkor is "kidobnátok mint macskát sz*rni"?...

Talán az jobb amikor egy pasinak több tucat kapcsolata volt a jelenlegi előtt, benne jobban megbíznátok?....

2015. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Igen, ha most ~10 év után kiderülne, hogy akár X évvel a megismerkedésünk előtt ezt tette, akkor is mehetne a levesbe mivel annyira megrendülne a belé vetett bizalmam, hogy nem tudnék tovább élni vele.

Mondjuk erről tud, minden fontos "világnézeti" kérdést (abortusz, megcsalás, vallás, prostitúció...) "megtárgyaltunk" még a kapcsolatunk kezdetén.

2015. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Talán az jobb amikor egy pasinak több tucat kapcsolata volt a jelenlegi előtt, benne jobban megbíznátok?...."


Igen, jobb és jobban megbíznék benne.

2015. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"Talán az jobb amikor egy pasinak több tucat kapcsolata volt a jelenlegi előtt, benne jobban megbíznátok?...."


Ez a kérdés már önmagában mutatja, milyen nagyon-nagyon más a gondolkodásunk.

Hogy jobban megbíznék-e egy olyan férfiban, akinek már több tucat kapcsolata volt, az attól függ, hogy mennyire vette őket komolyan. Ha emberszámba vette és nem csak kihasználta a lányokat, akkor igen. Másfelől kb ugyanaz, mint a prostizás. Egy férfi amúgy nem tartja megalázónak, hogy a nőnek ő csak egy újabb kuncsaft? Hogy nem is vonzódik hozzá egyáltalán, csak a pénzért csinál mindent? Nekem ez a "lelketlenség" a leginkább visszataszító a prostitúcióban.

Én talán nem dobnám ki a páromat, ha megtudnám, hogy volt már prostinál - de nem is 10 év után szeretném ezt megtudni. Úgy fair, ha az ilyenek már a kapcsolat kezdetén kiderülnek. És ami nagyon nem mindegy, az az, hogy hogyan gondolkodik erről így utólag.

2015. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valakinek nincs szüksége kapcsolatra akkor a kvázás nem gáz.Inkább mint hogy kihasználjon egy lányt.Az meg egyértelmű hogy nincsenek érzelmek a szexben csak az ösztön.Annélkül tényleg nem lehet az igazi.
2015. jan. 17. 15:37
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy nő szeret, akkor nem hagy el emiatt.


32F

2015. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
"hogy felszedjen egy nőt egy buliban", vagyis a prosti rosszabb mint a partyk**va, megmondom őszintén nálam te tennél nekem szivességet a szakítással
2015. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok lánynak van olyan korszaka, amikor szintén nem akar kapcsolatot, csak szexet. Simán találsz ilyet buliba, ebben nincs semmi kihasználás, csak kölcsönös önkielégítés. A krvázás viszont még mindig eléggé a lustaság jele, illetve egy másik embert megveszel, ezáltal tárgyiasítod. Undorító.
2015. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
8%

" A krvázás viszont még mindig eléggé a lustaság jele,"


Nem hinném hogy a lustaság lenne a kur.vázás fő oka. Inkább a nőknél való sikertelenség, illetve házasemberek esetében a biztonságos változatosság. Nálam az előbbi volt ennek az oka, mert nem tudtam felszedni egy nőt évek alatt sem.

2015. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!