Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Kidobtam már párszor, aztán visszakönyörögtem magam. De most legutoljára nem sikerült :D Visszakönyörögni magam :\


Az egész kapcsolattal nem voltam elégedett.. kb 9 évet raboltunk egymás életéből. Mindig úgy felhúzott, hogy kidobtam. De már most nem bírom magam visszakönyörögni, mert elhajt...


2015. jan. 17. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kidobod, aztán csodálkozol, hogy elhajt?
2015. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem.
2015. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a kva anyját, nem igaz?
2015. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gábor, te vagy az?
2015. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

IJ... (így jártál)



most mit írjak???


hogy ki a normális, azt nem én döntöm el, tuteket meg nem ismerlek, ezért érdemben nem tudok segíteni,, talán, ha hallanám mindkét fél sztoriját, akkor tudnék állást foglalni.

Így nem értem mit vársz...

2015. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) tudtam én, kössem is fel magam?
2015. jan. 17. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Pont azért vagyunk emberek, mert az állatokkal ellentétben mi gondolkodunk mielőtt cselekszünk és nem csak az ösztöneinknek élünk. Vállald a tetteid következményét. :)


Mellesleg én annyira nem szomorkodnék. Nem lehetett egy felhőtlen 9 év a leírtak alapján, így talán jobb is, hogy vége.

2015. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Visszakönyörgés helyett keress vki mást. Ne szívasd már ezt a szerencsétlent. Jól teszi, ha nem fogad vissza ezek után.
2015. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kár lenne erőltetni, ha ennyire nem megy.
2015. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 év nem volt elég h rá gyere, hogy nem megy?
2015. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!