Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ér bármit is a párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ér bármit is a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A barátom fél év után elmondta hogy nem szerelmes már belém, de "tiszta szívéből" szeret.

Elmondta, hogy biztos benne hogy nem maradunk együtt, de ő még jól érzi magát mellettem. ?!

Végül is, én is jól érzem magam vele és jól elvagyunk, csak zavar a tény, hogy nem velem képzeli a jövőjét. És mivel én szerelmes vagyok belé, félek hogy elhagy.

Ti mit tennétek?



2014. dec. 5. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ennék egy jót.
2014. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
Állj a sarkadra és lépj tovább!!:) Ha ide írtál ezzel a kérdéssel, valószínűleg Te magad is tudod már a választ. Ha a saját dolgaidra akarsz fókuszálni, sport,hobbi,tanulás, akkor belefér egy ilyen kapcsolat is, de ha szerelmes vagy és szeretnél egy jól működő kapcsolatot, akkor többre mész vele ha továbbállsz!:)
2014. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatal vagy még, ha neked nem tetszik ez a hozzáállás, akkor szakíts, ráérsz később is párt találni. Különben csak pazarolod az idődet, és egy nem egyenrangú kapcsolat senkinek sem jó. A barátodnak egy idő után terhes lesz a ragaszkodásod, te pedig boldogtalanná válsz, mert nem foglalkozik veled annyit amennyit szeretnéd.
2014. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátkoznék a gondolattal.
2014. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2014. dec. 5. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tuti, hogy kilépnék. Mondjuk biztos nagyon nehéz lehet, mivel te szerelmes vagy belé, de az ilyen kapcsolatok nem érnek semmit, sőt a rossz kapcsolatok még rosszat is tesznek...

Amúgy is, mi értelme van egy halálra ítélt kapcsolat folytatására?

2014. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is elhagynám inkább, kicsit ez még kevés ahoz, hogy a szerelem szeretetté alakuljon. Jó vagy neki tartaléknak amíg nem talál mást.
2014. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5000 Ft-ot ér.
2014. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Add meg magadnak az esély a jobbra!
2014. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!