Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon egy barátnő megoldaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy barátnő megoldaná eme problémám?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban minden szociális kapcsolatom kihűlt, mindent unalmasnak tartok és valami újra vágyom.


Sok barátom van, rengeteget, szinte minden szabadidőm velük töltöm. Programjaink változatosak, az egyszerű beszélgetéstől a legtartalmasabb eseményekig bezárólag mindent csináltunk már többször, de már monoton lett minden, így már az együttlét nem hoz számomra újat, és nem érzem jól magam, ezért vágyom valami újra...


Barátnőm egyszer volt, még fiatalkoromban, de az nem igazán nevezhető kapcsolatnak mi köztünk volt.


Lányokkal sem tudok nagyon ismerkedni, mert kissé félénk vagyok s visszahúzódó típus, ezért nem nagyon figyelnek fel rám, pedig [huh, talán picit most nagyképűnek fogok tűnni, de higgyétek el nem vagyok az:)] sokan mondták már (anyukámon kívül), hogy jól nézek ki, ráadásul butának sem tartom magam, sőt, és még izomzat terén is megfelelnék az elvárásoknak, detto az anyagiakban,(nem mintha ezek sokat számítanának szerintem) de mégse nyitok mások felé soha, ezáltal ez bukott ügy, sajnos.


Nektek egy kapcsolat oldott már meg hasonló problémát?

Érdekesebbé tette az életeteket?



2015. jan. 18. 13:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg 17 éves vagyok
2015. jan. 18. 13:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Bébiszitterek lehet, hogy vállalnának társalkodónői feladatokat, az edzőnők az izomfejlesztésedben segíthetnek, a női túravezetőkkel pedig járhatsz kirándulni.

Párkapcsolatba viszont inkább ne kezdj, ha ennyi a célod.

Tulajdonképpen a nőket vagy magadat akarod alázni ezzel?

2015. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.. most látom, hogy 17? Bakker azt írtad fiatal korodban. :D :D :D

Most is az vagy. Ha másképp érzed az gáz, de hidd el, azon egy párkapcsolat nem segít. Az ugyanis nem arra van, hogy helyre tegyed magad. Nem old meg semmit, csak közös szenvedést hoz.

Derítsd ki mitől van a fásultság. Keress másik sportot, új célokat és a mellé jöhetnek a csajok.

Csajozást meg lehet tanulni is. nyitottság, jó kommunikáció kedvesség és határozottság. Nagyjából ezek a kiinduló pontok.

2015. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Buta vagy.
2015. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen közveszélyes kontár, nevedből ítélve te egy géniusz lehetsz.


De ha ugyan az lenne a érdeklődési körünk, és az személyiségünk, akkor nem lenne szenvedés az együttlét, hanem élveznénk egymás társaságát.


A nyitottsággal és a határozottsággal sajnos nem ápolok jó viszonyt

2015. jan. 18. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,értelmesnek tűnsz,írj rám ha van kedved barátkozni/beszélgetni,ha elmeséled mi a baj,talán segíthetek is!:)

18/l

2015. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tévedés. Ugyanolyan személyiség ritkán jó. A hasonló érdeklődési kör már jobb kiinduló pont. Élveznétek egymás társaságát aztán az egyik beleszeret a másikba és onnantól érzed majd a felelősségét a dolognak. A barátnő nem társalkodónő akivel ilyen egyszerű a élet. Ahhoz meg fiatal vagy, hogy langyos vízben, csak a közös érdeklődés miatt legyél együtt valakivel.


A leírásod alapján introvertált típus vagy, befelé forduló. Keress pl. izgalmas sportot amiből megvan az adrenalin, hogy ne legyen uncsi az élet, de ne a párkapcsolatot akard erre használni.


Én is ilyen típus vagyok.. nekem most az a kaland, hogy változtatok magamon: nyitok mások felé, megtanulok másképp kommunikálni és élvezem a sok jó visszajelzést :)

2015. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sokan ajánljátok a sportokat... hát, sok sportot űzök, például gyakorta focizok/kosarazok (bár elég gyatrán)

fényképezés vajon sportnak számít? (hát amennyit sétálok helyről-helyre, én ide sorolnám), mert sokat szoktam fényképezni, főleg természetképeket, és a képeim se rosszak, legalábbis mások ezt mondják.


Adrenalindús sportok... nem tudom mire gondolsz utolsó, bázisugrás vagy ejtőernyőzés? Ilyenekre sajnos nincs nagyon lehetőségem, meg ha csinálnék is ilyeneket, csak ritkán menne


Hobbim még a fényképezésen kívül a rajzolás, miben mondhatni egész jó vagyok, szeretem is csinálni, csak ha valami nem úgy jön össze, mint ahogy azt én elgondolom, akkor hamar feladom

2015. jan. 18. 14:08
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 ezel a csőrögével közösködnél?

Pápá

2015. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


wow, így még sose hívtak, köszönöm, finomnak nézek ki

2015. jan. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!