Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok? /L

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Lutri. Vagy az vagy vagy nem. Soha nem tudod meg. Aki mást mond, hazudik.
2015. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd, ha elég érett leszel hozzá, nem kell megkérdezned, bízz bennem.
2015. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
onnan, hogy nem teszed fel magadnak ezt a kérdést.
2015. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állandóan rá gondolsz,keresed,érdekel mi van vele,hülyeségekre is képes vagy miatta stb.Én egyszer voltam szerelmes,azóta soha többé nem akarok az lenni.Amúgy ez csak egy hülye illúzió,ami elmúlik.
2015. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nicola73 válasza:
A szerelem nem illuzió hanem egy erős vonzódás egy másik személyhez. Naja az elején még illuzió mert nem tudod megérteni mitől hiányzik a lány ill. Fiú annyira. 2 hónap után viszont azt mondom az illuzióból nekem valóság lett. Aki meg az első szerelemben csalódik annak nincs elég lelki türelme végigvinni a dolgot. Persze a szerelemnek vannak árnyoldalai is. Sok nézeteltérés, álmatlan éjszaka illetve agyalás azon vajon mit nem csinálsz jól, mit és miért nem értesz meg valamit a párodban. Nem ragozom tovább, majd megtudod te is ha szerelmes leszel.
2015. jan. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!