Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek, egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, egy olyan sráccal, aki minden szempontból korrekt, van jövőképe, okos, művelt viszont külsőleg rosszabbul néz ki nálatok? Tehát nem csúnya de átlagos, de a belső értékei nagyon jók? 22/L

Figyelt kérdés
Mielőtt savaznátok nekem fontos a külső de persze a belső értékek is.Csak a klasszikus probléma,aki helyes pasi az bunkó, megcsal a kicsit rosszabb kinézetű srácok meg rendesebbek.Ez csak általánosítás, de sok benne az igazság, jah és nem vagyok elszállva magamtól szép arcú,kedves művelt lánynak tartanak,de persze nekem is vannak hibáim tehát nem a magas lóról beszélek csak ő is mondta nekem,hogy jobban nézek ki nála.Viszont nekem nagyon szimpatikus.

2015. jan. 18. 18:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy tetszik-e.

Ha bejön, tudnék hozzá vonzódni, akkor igen, összejönnék vele.

Azok a barátok, akik cikiznek azzal, hogy hogy néz ki a választottad, nem barátok.

Én automatikusan egy ilyenre azt reagálnám, hogy "akkor még szerencse, hogy ő az én párom és nem a tiéd"

2015. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha tetszene nekem ez az átlagos külső. Ha nekem külső alapján nem jönne be, akármilyen belső értékei lehetnének, csak mint jó barát tudnék rá tekinteni, egyszerűen nem vonzana, mint férfi. Több férfi barátom is van, akikkel csak azért működhet a barátság, mert nem tetszenek. Egyébként baromi jófejek, intelligensek, tök jól megértjük egymást, a belső értékekkel az ég világon semmi gond nincs. De nem tetszeik, ezért nem akarnék tőle semmit, soha. Szóval ha neked tetszik, érzel iránta vonzalmat, akkor nem hinném, hogy lenne mint hezitálnod. De ha te magad is úgy gondolod, hogy külsőleg nem az ideálod, és csak azért lennél vele, mert ő biztos nem ver át, mert nem az a tipikus helyes pasi, akkor ne erőltesd...
2015. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azok, akik a külseje miatt kritizálják a párodat, azok igazából nem is a barátaid.


A kérdésedre válaszolva pedig: én igen, fiúként összejönnék egy olyan lánnyal, aki művelt, okos, érett stb., de külsőleg átlagos.

2015. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is... szóval simán tudok "ha a helyedben lennék " gondolattal írni, ha téged ő vonz, mint férfi, el tudod vele képzelni magad szinte minden helyzetben (valamilyen szinten, azért tervez az ember előre) akkor szerintem nyugodtan vágj bele:) nem másoknak kell tetsszen, hanem neked!
2015. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én 17, lassan 18 vagyok és a fenti fiú leírása nagyjából illik is rám, de nem nagyon veszik figyelembe a belső értékeket, ahogy észrevettem...
2015. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem gyere össze vele!M.P.:)
2015. jan. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Miért hallgatsz a barátaidra? Mond el nekik, hogy nem az ő dolguk és hallgassanak el, akár el is küldheted őket az anyjukba, aztán keresel magadnak új értelmesebb barátokat. Bocs a stílusomért, de felidegesít az, hogy ilyen emberek vannak, törődjenek a maguk dolgáért ne másokéval. A másik nincs erről semmilyen statisztika, hogy általában akik jobbképűek azok bunkóbbak, a nem annyira jóképűek rendesek és a szépség elég szubjektív fogalom mindenkinek más ízlése van más a szép, lehet nekem valaki gyönyörűség másnak meg csak átlagos.

Személy szerint férfiként nem jönnék össze olyan lánnyal, aki nem vonz külsőleg egy normális kapcsolatnál fontos, hogy tetsszen a lány, kell az hogy ne szürke átlagosnak lássam.

Neked kell eldöntened, hogy akarsz tőle valamit vagy nem, ha vonzalmat érzel akkor gyere össze fel a barátaidat meg tojd le!

2015. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha valami tud vonzani a srácban külsőleg, akkor összejönnék vele, mindegy, hogy a társadalom szerint hozzám képest jobban néz-e ki vagy rosszabbul.
2017. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!