Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
A fősulin találkoztunk 5 éve azzal a fiuval, akiről most mesélni fogok. Barátok vagyunk, 4 éve smároltunk egyszer, de azota semmi ilyen nem tortent. Egeszen mostanaig. Átjott hozzam a héten, velem aludt, megengedte hogy odabujjak...aztan azt mondta nem birja ezt tovabb...es megcsokolt. Olyan kedves volt velem, nem arra ment, hogy lefekudjek vele...simogatta az arcom...es ugy nezett ram, mint aki mindjart azt mondja, hogy szeret. De nem mondott semmit. Reggel felebredtunk, kozelebb huzott magahoz, de nem beszeltunk az elozo esterol. Reggeliztunk..es az egesz olyan fura volt. Ereztuk a levegoben, hogy meg kene beszelnunk ezt, de egyikőnk se akarta megmagyarazni...aztan hirtelen lefekudtunk egymással. :) az egesz nagyon jo volt...aztan hazament. Azota meg folyamatosan beszelunk facebookon...eszrevettuk, h miota szexeltunk..sokkal tobbet beszelunk....olyan más velem...olyanokat elmond, amiket eddig soha...az Anyukajat se ismertem eddig, sot kepet se lattam rola..most meg lefotozta nekem. Annyira kozel erzem magamhoz, mint még soha..viszont nem hiszem hogy ossze akar velem jonni...olyanokat mondott h ha jarnank, en tuti kikeszulnek tole meg ilyenek..pedig 5 eve ismerem es egyszer se keszitett ki. Fogalmam sincs hogy mit csinaljak..vagy most o mit is akar..nagyon tanacstalan vagyok..en szeretem...de nem tudom mi járhat a fejében.. Mit gondoltok? Ertelmes valaszokat szeretnék. Koszonom elore is. :) 22 vagyok amugy. Irjatok oda legyszi h lany v fiu valaszolt.
2015. jan. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden/bármi lehetséges. Pl.: a svájci frank 265 Ft-ról felugrott 322 Ft-ra


Bár szerintem nagy eséllyel szerelmes beléd.

2015. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Külső szemmel, ebből amit leírtál számomra egyértelmű h szeret. Inkább azt nem tudja h te mit akarsz. Beszéljétek meg.
2015. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó érzés volt ezeket olvasni, remélem jó fog kisülni belőle, aranyosak vagytok. Hajrá! Te mit szeretnél tőle? :)


Egyébként igen, ez lehetséges, nekem a legszebb és legjobb párkapcsolataim barátságból alakultak.

2015. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :) én szeretnék vele egyutt lenni...jarni vele..de nem akarom surgetni, vagy ilyesmi..nem szeretném h elromoljon a barátság.
2015. jan. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!