Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik olyan előitéletesek azokkal a nőkkel szemben, akik elváltak és gyermekük is van?

Figyelt kérdés

Párszor belefutottam ilyen kérdésbe, és a válaszok nagy része az volt, hogy a pasik nem akarják más gyermekét, /sőt volt aki fattyúnak is nevezte/ nevelni. Senki nem tudhatja, hogy mit hoz a jövő lehet, hogy pont olyan ember kerül ilyen helyzetbe, akinek adott esetben itt a legnagyobb arca volt.

Minden ember vágyik arra, hogy megtalálja a párját, a társát lehet az elvált vagy egyedülálló. Az érzelmeket az emberek majdnem egyformán élik meg, vagy élik át.

Hiszem azt, hogy igy is meg lehet találni a másik felem.

30+Nő


2015. jan. 18. 21:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
10%
Elkelni elkelhetsz, csak ne várd azt, hogy a legmenőbb macsó fog kínlódni a gyerekeddel. De valami szerencsétlent biztos fel tudsz szedni.
2015. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindenki ítéli el. Engem a nő érdekel, és ha úgy érzem, hogy nekem ő kell, akkor kell a gyerekkel együtt is.

Sok elvált anyuka megtalálja a párját, te is meg fogod.

2015. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
11%
Na látod, az előző bevállalna. Biztos még szűz.
2015. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha csinos vagy, szeretőm lehetnél, de ne várd azt, hogy az exed gyerekére fogok én dolgozni.
2015. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Kivánom azoknak az embereknek, akik nem akarnak más gyerekére dolgozni, hogy sose kerüljenek ilyen helyzetbe. Mert soha nem tudhatod, hogy az élet mit tartogat neked.

Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 18. 22:17
 26/26 anonim ***** válasza:

Az előttem lévők elmondtak már sok mindent, de nekem még eszembe jutott valami. A mai világban az emberek örülnek, ha 1 vagy max. 2 gyereket tudnak vállalni, mert kb. ennyit bírnak eltartani. Ha te már viszel egy gyereket a kapcsolatba, azzal a férfi tulajdonképp a saját jövendőbeli gyerekéről mond le, mert nem biztos, h el tud(tok) tartani még egyet, főleg, ha te valami senkiházinak szültél, aki még a gyt-t se fizeti a sajátja után. Persze, h nem fognak kapkodni a gyerektelen pasik a lehetősésgért, h felneveljék, akit más csinált.


Igen, igazad van, mindenkivel megtörténhet, h egyedül marad a gyerekkel. De akkor le kell adni az igényekből és hasonlóan szerencsétlenül jártak között keresgélni, nem a szingli, még gyerektelen pasikra ácsingózni, utána megcsodálkozni, ha azok nem kérnek belőletek.

2015. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!