Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig fikázta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig fikázta a kicsit husibb csajokat. Ha már valakin 6-7 kiló fölösleg volt már megjegyzéseket tett rá. Többi lent?

Figyelt kérdés
Régi fényképeit nézegettük és egyszer előbukkant egy néhány évvel ezelőtti képe amin egy igen csak kövér csajjal volt. Kiderült hogy vele volt 7 évig!!! mire megkérdeztem hogy miért hazudta hogy nem szereti a duci nőket... igen ám de én tudtam hogy volt egy 7 éves kapcsolata amit ott hagyott egy másik nőért. És most már azt is tudom hogy a csaj akiért ott hagyta vasággyal 40 kilós... most akkor ezt mire véljem?

2015. jan. 19. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont az ex miatt utálja a teltebb csajokat.
2015. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy más miatt szerette meg, vagy a kapcsolatban hízott meg a nő, vagy pont miatta utálta meg a duci csajokat.


Az én párom meg a kis mellűeket fikázza, hogy undorítóak, olyanok, mint a pasik, és neki is volt régen kisebb mellű barátnője. Mondjuk nagyon régen.

2015. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :)
2015. jan. 19. 12:22
 14/16 anonim válasza:
Mi ez a bataság hogy 170 cm és 40 kiló meg ilyen.Én fiú vagyok személy szerint a 170 cm hez az se durva ha valaki 60 kiló is nem kel halálra éheztetni magatokat hogy juj ki ne mutasa a mérleg a 60 at xD az hogy telteb nöt szeretet és?a szerelem sok mindenbe elvakit :P ha szerelmes volt belé nem zavarta aztán mikor ki ábrándult akor jött rá hogy hát valojában nem jó ez igy neki.Az hogy ha kicsit duci csajal volt együt és szakit vele az azt se jelenti hogy nem szereti a ducikat de azt se hogy szereti.
2015. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Változott a divat, s vele a barátod ízlése is.

Amúgy Költőnő megint megelőzött, és megmondta a tutit.

2015. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Költőnő? ***** válasza:
Bocsánat Miguel :)
2015. jan. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!