Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ki lennétek akadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ki lennétek akadva, ha a barátnőtök hosszúról, váll fölé érőre vágatná haját?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a hosszú haj milyen sexi, ha levágatom akkor is ugyanolyan sexi leszek a barátom szemében?

2015. jan. 19. 13:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
65%

A hosszú haj vonzóbb egy nőn, mint a rövid haj. Nem hagynám el érte, de valamennyire csökkene a vonzalmam iránta.


Miért, szerinted a barátnőm hogy érezne ha leadnám magamról az izmaimat és helyette hájat szednék fel? Biztos csökkenne a vonzalma irántam és teljesen megérteném. Én egy hosszú hajú lányba szerettem bele és nem mondom hogy a rövid hajtól egyből kiszeretek belőle, de ahogy írtam csökkenne a fizikai vonzalmam iránta.


Kevésbé tartanálak szexinek rövid hajjal, mint hosszúval.

2015. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy zavarja franciázás közben!

Ezért elnéző lennék!

Csak a kompresszió ne csökkenjen! ;)

2015. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Ha úgy állítana haza vele hogy nem szól róla, kiakadnék az biztos! Ilyenért nem hagynám el, de nem is tetszene a dolog!

Ha meg előtte megkérdezne, próbálnám lebeszélni róla és ha nem sikerül, akkor csinálja, ő teste, azt csinál vele amit akar! De utána ne is várja hogy el hogy áradozzak róla hogy milyen jó lett...

2015. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Értsem úgy, hogy szerintetek, srácok, egyetlenegy nőnek sem áll jól a rövidebb frizura?
2015. jan. 19. 13:46
 15/35 anonim ***** válasza:
de van akinek kifejezetten jól áll...de az én barátnőmnek min a vállig érő szerintem ami jól áll...
2015. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
kisadam mindig itt rontja a levegőt :DDDD
2015. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

11-es jó bolond vagy.

Igen képes lennék szeretni a párom,ha duci lenne,azért mert szeretem és ugyanúgy vonzódnák hozzá.Ez ilyen egyszerű.

De gyökér vagy. -.-

2015. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi hosszút szeretnék...

2015. jan. 19. 13:57
 19/35 anonim ***** válasza:

14:

Igen kérdező, kb. minden nőnek a világon jobban áll a hosszabb haj önmagához képest, mint a rövidebb.


Szerintem ha olyan hajat akarsz, amit mutattál és aggódsz a barátod válasza miatt, akkor kérdezd meg őt is előtte róla. Kérd ki a véleményét. Mutasd meg ezt a képet neki is, amit nekünk és kérdezd meg mit gondolna ha ilyen lenne a hajad, mint amilyen a képen.

2015. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Ügyet Lenke ***** válasza:
ha olyan lesz mint Keira-é akkor vágjad :)
2015. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!