Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ki lennétek akadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ki lennétek akadva, ha a barátnőtök hosszúról, váll fölé érőre vágatná haját?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a hosszú haj milyen sexi, ha levágatom akkor is ugyanolyan sexi leszek a barátom szemében?

2015. jan. 19. 13:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ha jól áll, miért akadnék ki?
2015. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú hajjal nő a nő,és úgy szexi.Az én szememben rengeteget zuhanna ezzel a tettével.Szeretni szeretném tovább is,de nem kívánnám annyira,mint előtte,az biztos.
2015. jan. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék kiadva. Az én barátnőm nem rég a hosszúból teljesen rövidre vágatta a haját. Ettől még ugyanúgy szeretem és ugyanannyira vonzódom hozzá. Ha valaki a haja miatt vonzódik egy nőhöz, akkor az már régen rossz.... :/ Én azért vonzódom a barátnőmhöz, mert egyszerűen Ő tetszik nekem az összkép alapján! Ebben az összképben a hajhossz kb. 20. helyen van.
2015. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

1. én pont így jártam, mert a fodrász elcs.szte a hajam - nagyon durván

2. nem hagyott el, de dobott egy hátast és nem is tetszik neki (megértem, nekem sem)

3. valószínűleg átmenetileg - míg meg nem szokja - kevésbé leszel szexi

2015. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23: És ha hízna 30 kilót? :)
2015. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Én pl.ha 20 évesen 80 kilós lenne még akkoris szeretném ::-)

Mégha 150 :-) de azért zsírleszívásra elküldeném :-D

2015. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
26: És ugyanannyira vonzódnál is hozzá?
2015. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Szerintem hülyeség a súlyfelesleget, a hajhosszhoz hasonlítani. Az egyik dolog az, hogy a súlyát nem tudja valaki olyan könnyen kontrollálni mint a hajhosszát. Aki hajlamos a hízásra, nagyon kemény munka árán tudja csak formában tartani magát. És ha valaki elhízik, mindenképp meg kell próbáljon visszavenni az evésből szerintem. Ez elsődlegesen a bekövetkezhető egészségügyi problémák miatt fontos. Az elhízás nem elsősorban esztétikai probléma. Ha a barátom felszed 5-8 kilót, és kicsit húsosabb, hát istenem, attól még nem lesz a szememben kevésbé vonzó. De ha 30-40 kg-ot szed magára, valószínűleg ösztönözném arra, hogy adja le, esetleg segítenék neki, együtt fogyóznánk, mozognánk valami....azért mert nem szeretném, ha ez veszélyeztetni az egészségét.(Rajtam is van pár plusz kiló, és folyamatosan küzdök, hogy formában tartsam magam.)

Lényeg a lényeg, szerintem ez sehogy nem jön a hajvágatáshoz. A haj levágatása egy egyszerű döntés, az elhízás sokszor leginkább genetika.... Szóval ez szerintem nem a legjobb hasonlat....

2015. jan. 20. 18:59
 29/35 anonim ***** válasza:
Az teljesen mindegy, ez egy külső tulajdonság, és arról volt szó, hogy kinek mennyire vonzó vagy sem az adott változás.
2015. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

ez csak haj, vissza nő .


most ha van valakinek egy barátnője aki hosszú hajú és ne adj isten rákos lesz, kemoterápia miatt ki hullik a haja, utána már nem fog vonzódni a lányhoz..?


ez azokhoz szól akik szerint ha rövid lesz a lány haja csökken a vonzódása


a személyisége ugyan az marad...

2015. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!