Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nagy ügyet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nagy ügyet csinálni abból, ha valaki párjáról kiderül, hogy nem volt dolga férfivel/nővel, mikor új partnernél nem az számít, hogy mennyi tapasztalata volt?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen kérdéseket látok, hallok hogy aggódások vannak e miatt a téma miatt vagy azért mert valaki kezdő és nem tudja mit csináljon a tapasztalt partnere mellett vagy amikor a tapasztalt partner aggódik a kezdő partnere miatt. Tapasztalataim alapján minden kapcsolat elején tanulnia kell mindkét félnek a személyiségüktől kezdve a szexualitásig. Ezért nem tudom minek kell ezzel a dologgal foglalkozni pláne azért mert a régi tapasztalatok könnyen megsebesíthetik az embereket leginkább tini korban.
2015. jan. 19. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szőrnyű világban élünk-
2015. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem speciel sose érdekelt, hogy hány partnere volt előttem a barátomnak, az viszont fontos, hogy legyen azért pár! Semmi kedvem pár év múlva azt hallgatni, hogy nem élte ki magát. És hány ilyen előfordul. Nálam ezért kizáró ok a tapasztalatlanság. Ha nekem nem lett volna senkim a férjem előtt, én is ki akartam volna próbálni pár dolgot, teljesen érthető vágy ez.
2015. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan lány kellene, aki még soha senkivel sem feküdt le eddig. Nem akarom folyamatosan azt hallgatni, hogy melyik exével mennyivel jobban élvezte az egészet, mint velem, egy abszolút kezdő szűzzel. Ráadásul én sosem akartam "kiélni" magam. Nekem csak 1 lány kell. Bár a külsőm miatt még erre sincs esélyem.
2015. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 Ez hülyeség nem mindenki akarja kiélni magát van egy jópár ismerősöm akiknek csak egy párjuk volt mégse akarják mással kipróbálni.
2015. jan. 19. 17:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezők itt csak egymást hergelik, a valóságban ez nem baj, sőt még talán értéke is van (fiúnál is, lánynál is)
2015. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nem hülyeség, van példa ilyenre is. Magamból indulok ki, nekem szükségem volt más partnerekre.
2015. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#3! Értelmes lány sosem hasonlítgat az exéhez! Legalábbis én biztosan nem mondanám hogy hát a béla mennyivel jobb volt, még akkor sem ha esetleg tényleg úgy van... Ilyenkor kicsit át kell venni az irányítást, és kész. Meg normális esetben az ember az aktuális partnerét látja tökéletesnek, mert őt szereti, nem pedig vmelyik exét siratja. Mondjuk biztos van ilyen is, de az annyit is ér...
2015. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy sokan miért jönnek az összehasonlítgatással. Nekem az épp aktuálissal volt a legjobb, mert abból hoztuk ki a maximumot. A többi kit érdekel?
2015. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na igen, ha véget ér egy kapcsolat minek kell vele foglalkozni, miért jobb ha volt exe, ha sok esetben rosszul is végződött a kapcsolata. Ezért kell furán nézni arra, ha valakinek nem volt még senkije kortól függetlenül? Tudom nem minden ember ilyen, én nagyon furcsán nézek azokra akik így gondolkoznak.
2015. jan. 19. 17:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Ezért színes a világ. :) Hasonló pedig a hasonlóval kezdjen.
2015. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!