Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nagy ügyet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nagy ügyet csinálni abból, ha valaki párjáról kiderül, hogy nem volt dolga férfivel/nővel, mikor új partnernél nem az számít, hogy mennyi tapasztalata volt?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen kérdéseket látok, hallok hogy aggódások vannak e miatt a téma miatt vagy azért mert valaki kezdő és nem tudja mit csináljon a tapasztalt partnere mellett vagy amikor a tapasztalt partner aggódik a kezdő partnere miatt. Tapasztalataim alapján minden kapcsolat elején tanulnia kell mindkét félnek a személyiségüktől kezdve a szexualitásig. Ezért nem tudom minek kell ezzel a dologgal foglalkozni pláne azért mert a régi tapasztalatok könnyen megsebesíthetik az embereket leginkább tini korban.
2015. jan. 19. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha elmondtam volna ilyen téren az igazságot a köreimben,lenéztek volna,és még jobban kinéztek volna maguk közül az egyetemen ahova járok...

No meg volt már pár lány is,akik anno nem akartak kezdeni velem,mert nyűgnek és tehernek gondolták ezt az egészet.

A másik,nem azt nézik többségben,hogy ez még lehetne előny is,hanem azt,hogy másoknak sem kellett idáig,akkor neki miért?És látod ez de egy hülye felfogás,azonban sajnos a magyar nők köreiben ez nagyon elterjedt lett,és szerintem szánalmas is amúgy...

Így jutottam el oda,hogy még csók sem jött össze életemben,és itt vagyok szűzen. :/

23/F

2015. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kinőttem belőle, hogy tapasztalatlan partnerem legyen.
2015. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 Gratulálok nagyon okos lehetsz! De azt rendesen megindokolni, hogy miért normális észérvekkel látom sokatoknak nem megy.
2015. jan. 19. 19:21
 14/17 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem egy bizonyos számú partner után sok embernek annyira megnő az egója, hogy már derogáló lenne nekik egy kezdővel foglalkozni. Azt persze elfelejtik, hogy ők is kezdték valahol... Mondjuk akinek ilyen sznob szempontok számítanak, az talán jobb is, hogy nem kezd tapasztalatlan társsal, úgyis csak megbántaná az elvárásaival.
2015. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled! Észrevettem azok csinálnak ebből gondot, akik nem tudnak rendesen gondolkozni, semmilyen normális érvet nem mondanak, hogy miért probléma az, hogy kezdő a partner. Az hogy később kiakarná élni magát meg béna lesz az ágyban nagyon ostoba érv, mert nem mindenkinek van igénye arra, hogy kiélje magát, azok is gyakran félre lépnek akik régebb óta vannak kapcsolatban, a szexet el nem tudom képzelni, hogy lehetne elrontani, jó ellehet, de eszméletlen nagy gátlással kéne rendelkeznie valakinek, ami nem minden kezdőre igaz.
2015. jan. 23. 21:40
 16/17 PearlDiver ***** válasza:
Szeretetteljes, türelmes hozzáállás mellett bármelyik kezdő gyorsan tud tanulni.
2015. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez a normális, minden embernek olyannak kéne lennie.
2015. jan. 23. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!