Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnád a biztosat a bizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnád a biztosat a bizonytalanért?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve együtt vagyunk, együtt élünk. Nem voltam belé sose szerelmes, de szeretem és, ha elhagynám félek, hogy megbánnám. Viszont van egy illető aki már 4 éve nagyon vonz. Belé se vagyok szerelmes csak valami "kémia". túl sokat gondolok rá napi szinten. Ha elhagyom a barátom nem biztos, hogy kellek a másiknak ettől nagyon tartok. A helyemben próbálnátok kiverni a fejetekből az erős vonzódást, kíváncsiságot enyhe megszállottságot és a mostani alapjaiban jól működő párkapcsolatot választanátok ?
2015. jan. 19. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha ennyire gondolsz rá először nézd meg érdekled e őt, ha igen szakíts mostani pároddal, aztán a másikkal jöjj össze.
2015. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem adnám fel. De hogy is van ez, hogy sose voltál belé szerelmes?
2015. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. kérdés: nem.

2. kérdés: igen.

2015. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehetsz olyannal együtt, akibe nem vagy szerelmes. Oké hogy X év után már nincs meg a tűz... de a szeretet ott van... De hogy 3 év alatt nem voltál szerelmes belé... Akkor inkább a bizonytalan.
2015. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Én mindent feladtam Jézus tanaíért sokkal jobb lett az életem azóta. :)
2015. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"jól működő párkapcsolatot"

Elkell szomorítsalak de te nem vagy párkapcsolatban.

De am probáld addig csinálni a csávóval dolgokat míg tuti nem akar veled összejönni, utána "szakíts" a fiuval akivel együtt élsz.

2015. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jézus ürlény volt.
2015. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

S az összes "tanítása" kizárólag az emberek butásának elősegítése miatt volt.

Am csak sztoriai alapján volt az, am nem létezett.

2015. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem neked egyik pasi se kéne..


Hogy lehet úgy párod ha soha nem voltál belé szerelmes?

2015. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudni kell ellenállni. DE! Azt csak te tudhatod hogy mit érzel és neked kell döntéseket hozni nem pedig másnak. Először is tisztázd magadban hogy te mire vágysz. Nincs rosszabb ha egy olyan párkapcsolatban élsz amiben nem érzed jól magad és csak azért ápolod mert nem akarsz megsérteni valakit. Hidd el, ez egy idő után sokkal rosszabb lesz és ő is rájön. Ugyanakkor meg léteznek olyan emberek akik nem tudják eldönteni mit is akarnak igazán és csak "vergődnek". A szerelem a legszebb dolog de ugyanakkor el is tud vakítani illetve sokan félreértelmezik a szó jelentését. A szerelemnek időt kell hagyni és várni míg kibontakozzon. Sok ember akkor jön rá hogy mennyire szeretett valakit amikor már túl késő. Illetve a szeretet talán ugyanannyira fontos mivel a szerelem múlandó ellenben a szeretet már kevésbé. Én azt tanácsolom hogy tedd rendbe magadban a dolgokat és kezdj mindent tiszta lappal mintha mondjuk most találkoztál volna először a jelenlegi barátoddal, mintha csak most ismerkedtetek volna meg. Szervezzetek programokat, menjetek el moziba, vacsizni és rájössz majd hogy ő e az igazi vagy nem.
2015. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!