Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés
A párom megcsalt. Megalázott a családja! Soha nem állt ki értem! Mindig azt mondta viseld el te csak egy menyecske vagy itt. ( Szüleivel éltünk) . Volt, hogy megütött! Ott hagytam elköltöztem, elég messze tőle. A téli hónapokra vissza kellett költöznöm a szüleimhez! Ő azt szeretné, ha megbocsàtanék neki és velem szeretne jönni majd vissza. Mert egy senki lett belőle! Soha nem bocsátom meg amitt ellenem tett. De vhogy , bosszut akarok állni ezért!
2015. jan. 19. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért is kellene bosszút állni, csak azt etted meg, amit főztél, te választottad ezt a bunkót, ne sírjon a szád!
2015. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a legjobb bosszú,ha egyszerűen levegőnek nézed!Ne állj vele szóba,ne vedd fel a telefont!
2015. jan. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, neki az lesz a legnagyobb büntetés, ha látja, hogy utána is van életed, és boldog vagy valaki mással.


Én exeim közül kettő is így járt. Az egyik vissza is akart hozzám jönni jó 7 évvel a szakításunk után, amikor már látta hogy férjhez mentem. (megtalált közösségi oldalon) Pedig amikor szakítottam vele, azt vágta hozzám, hogy soha senkinek nem fogok kelleni. És igen, örültem neki. Elégtétel volt ez úgy, hogy a kisujjamat se mozdítottam meg.


Nem kell bosszúra gondolni. Majd visszakapja az élettől. Magányos lesz.

2015. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!