Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell minden párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden párkapcsolatban szerelmesnek lenni? Nekem ez elképesztően erőltetettnek tűnik.

Figyelt kérdés

Eddig életemben kb. 4-szer voltam szerelmes, nem esek szerelembe csak úgy bárkibe. Ebből a 4 szerelemből 3 lánnyal jöttem össze.

De ezek mellett még volt egy csomó más tartós kapcsolatom is, legalább 5 másik. Ott jól elvoltam a csajokkal, kedveltük egymást és tetszettünk egymásnak, de sosem voltam szerelmes, volt hogy 1 év után sem. Ez miért baj?


"Mi értelme van a kapcsolatnak szerelem nélkül?"

Az, hogyha nem szerelmes éppen, az ember akkor is vágyik intimitásra, csókra, szexre, ölelésre valakitől. Ha 2-3 évente vagyok szerelmes, akkor a kettő közötti időben ne legyen senkim tartósan?


25/F


2015. jan. 20. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9: szeretem, DE nem vagyok szerelmes!
2015. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat! Bevallom kicsit féltem attól hogy egy csomó leordítást kapok, de nagyon normális válaszok születtek.
2015. jan. 20. 15:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Jó, hát van, akitől csak ennyi telik, hogy "jól elvan".


Az egész kapcsolatosdinak az lenne a lényege, hogy valamiért pont azt az embert választottad ki, és ez a valami a szerelem (aminek amúgy megvannak az okai és a körülményei, és nem olyan random dolog, mint a tündérmesékben). Ez adja meg azt a pluszt, ami miatt tényleg kapcsolatban akar lenni az ember a másikkal minél tovább. De ez a "hát csak összejárunk, mer' viszket" annyira... közönséges. Biztos én vagyok idealista, de ha nektek elég ennyi... ~\_(O.o)_/~

2015. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy az életben 1 igazi szerelem van (lelki társ, nagy ő), akit meg is találtam.


A többi max fellángolás, vagy még az sem. Pusztán csak annyi, hogy tetszünk egymásnak, hát megpróbáljuk együtt. Ezek nagyon rövid ideig tartottak.


Ha jól érzed magad az adott személlyel, ő is tisztában van az érzéseiddel, illetve annak hiányával, nem pedig kihasználod az ő szerelmét, akkor nincs nagy probléma azzal, ha nem vagy szerelmes a párkapcsolataidban.

2015. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!