Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel nagyon jóban vagyunk, szerintem túl jóban. kérdeztem tőle, hogy mi ez,de azt mondta csak barátság. szerintem egy barátsághoz képest túl nagy a bizalom, a kémia.. napi szinten beszélünk. gyakran emlegeti, hogy csak barátok vagyunk, pedig én sosem kérdem azóta, lehet, hogy csak magát győzködi? mitől lehet ez? mit kéne tennem? más fiúkra féltékeny.. l 19
2015. jan. 20. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép is az óvodás szerelem :)
2015. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát.
2015. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichiáter se tudna jobbat mondatni:

Ti tudjátok!

Csak ő 300 szóban taglal,míg én kettőbe.

2015. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nincs tisztában a saját érzéseivel. De ha más fiúkra féltékeny, akkor szerintem egyértelmű: nem akar téged elveszíteni. Mivel kettőn áll a vásár, itt inkább az a kérdés, hogy _számodra_ mit jelent a kapcsolat?
2015. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!