Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy először a lelkünket kell rendbe tenni?

Figyelt kérdés

Saját példámon tanultam..

Sose értettem, mi alapján megy, hogy egyesek találnak párt, mások nem. A külsőt nem láttam meghatározónak, nyilván számít, de az iskolámban azok a lányok voltak idálok, akik nem kiemelkedően szépek voltak, szimplán volt bennük valami.

Nos, volt egy fiú barátom, aki nagyon aranyos, kedves volt, amíg a barátnője el nem hagyta. Hiába mondja, hogy jól van(több éve volt), hiába mosolygós, hiába néz ki jobban, mindenki, köztük én is érzem rajta, hogy valami nincs rendben, és azóta nem is talál párt.

Én régen mosolygós, kedves lány voltam, szerintem kifejezetten csúnya, de tojtam a véleményekre, és BOLDOG voltam. ennek következtében imádtak a fiúk. Aztán történt egy nagyon komoly családi gond, aminek következtében pánikbeteg és kapcsolatfüggő lettem. A párommal vagyok 3 éve. Nem tudom elhagyni, nem is vagyok boldog, és 2 éve nem tudom rendbe hozni az életem.

egy élethelyzet van, amikor nagyon nagyon boldog tudok lenni, akkor mintha 180 fokot fordulna a világ, minden fiú megnéz, mindenki kedves velem, és kiemlkedően szép leszek a kisugárzásomtól.

Amikor meg nincs minden rendben, hiába mosolygok, tojok a véleményekre.

TÉNYLEG ennyit számít, hogy szimplán kiegyensúlyozottak legyünk? Eddig, hogy őszinte legyek, nem hittem ebben, most viszont kezdek elgondolkozni.


2015. jan. 19. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fiúknál igen, lányok találnak pasit így is.
2015. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, átlagos külsőm van. Mondhatjuk, hogy szép, ízlés függő persze. Nem találok senkit. Még barátokat se. Én is pánikbeteg és társfüggő vagyok. 23/L
2015. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem sincs párom, nő vagyok, a visszajelzések alapján szép, csinos. (Én sajnos elégedetlen vagyok, mert kiskoromban sokat bántottak, csúfoltak.)


Nem vagyok válogatós, nincsenek magas elvárásaim. De mindig olyanok találnak meg, akikkel valami nincs rendben. Iszik, drogozik, illegális dolgokkal foglalkozik, stb. Gondolom, azért ezek nem a túlzott elvárások kategóriába tartoznak :)

2015. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Jázi :) ***** válasza:
Ha a lelked rendben van az kisugárzik. Akkor mindent jobbnak látsz,és ez mindenkinek szimpatikus.
2015. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Olyan a világ amilyennek látod. Ha boldog vagy képes vagy meglátni a jót magad körül. Hidd el most se kerülnek a férfiak és akkor se rajongott érted mindenki, csak szimplán a szemléleted változott:)

Viszont valóban boldogabb vagy és könnyebben találsz párt ha minden rendben belülről:) Szép napot:)!

2015. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek!! :)

23/L, ha nem gond, hogy megkérdezem, neked mióta tart? Sikerült javulsát elérni?

Én biztos vagyok benne, hogy ki fogunk ebből jönni.

3. válaszoló!

Ezek tényleg nem túl nagy elvárások. Sőt. Kinél mi, de szerintem ez alap dolog, hogy ne drogozzon például. :)

Remélem megtalálod a párodat, mert kedvesnek tűnsz.

Egy ideig régen én is azokat vonzottam akikkel gond volt.

2015. jan. 19. 12:48
 7/16 A kérdező kommentje:

5. válaszoló, köszönöm!!

Megmosolyogtatott, amit írtál.:)

remélem sikerül elérnia boldogságot, hosszú távon.:)

2015. jan. 19. 12:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen. Ennyit számít.

Egy szép, de savanyú csaj is jó egy ideig. Aztán mivel lehúzza érzelmileg a másikat nem lesz olyan kellemes vele az idő eltöltése, mint a nem annyira szép, de jó kedélyűvel.

DE

Nem elég, hogy időszakosan boldog és időszakosan kiegyensúlyozott vagy azokban a helyzetekben amiket írsz. Pánikbetegséget tudják kezelni orvosilag és vannak alternatív módszerek is, mint pl. az NLP. Épp azért, mert ismered a különbséget érdemes változtatnod magadon és akkor a körülményeid is változnak, az emberek hozzáállása és ezáltal a lehetőségeid is. Kijöhetsz az egyikőtöknek sem jó kapcsolatból és sokkal jobb életet élhetsz.

2015. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én fiú szemmel úgy látom, hogy úgy van ahogy leírtad... amikor jó a kedved, minden rendbe, van kisugárzásod, akkor jobban vonzod a nőket magad köré... ha viszont valami bajod van, akármi, még szerintem taszítod is őket... nagyon észrevehető. Én úgy vettem észre, hogy a sport sokat segít egyébként ebben... önbizalmat ad, kitudod üríteni az elmédet.. és ajándékba még a tested is jobban fog kinézni...


20/F

2015. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Játssza itt az eszét, közben 2 éve folyamatosan, minden nap átbassza a párját.

Azt várja, hogy újra megbámulják az idegenek, hogy kivághassa, mint macskát szarni, aki szereti.

Hogy a környezete újra meggyőzze, hogy azért van rá kereslet, és nem egyedül fog megdögleni.

2015. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!