Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat mellett fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mellett fiú-lány barátság? 25/l

Figyelt kérdés

Néhány hónapja együtt vagyok a párommal (nevezzük Mr. R-nek), és egyre nagyobb erkölcsi dilemmában vagyok a kapcsolat komolyodásával egyenesen arányosan.

Van egy nagyon jó fiú barátom (nevezzük Mr. L-nek), akivel sok közös hobbink van, járunk társasjátékozni, moziba, együtt szaunázni, sportolni, koncertekre... igazából részemről csak barátság, nem vonz testi/párkapcsolati szinten. Mr. L egyszer bepróbálkozott, mikor még egyedülálló voltam. Hamar kiábrándítottam, hogy én nem akarok tőle többet, így megbeszéltük, hogy nem történt semmi, minden marad a régiben a vallomás után is.

Azóta ugye összejöttem Mr. R-rel, és nem tudom, mekkora összeférhetetlenség a kettő. Egy részről megvan az elvárás Mr. L részéről az egész napos/vagy csak munkanapon délutános baráti programok irányába (néha még nála is aludtam anno (kanapén; TV, sorozatok, néha megmasszírozott, vagy bepiáltunk, de semmi intimebb), volt, hogy egy egész hétvégét eltöltöttem vele). Most viszont úgy érzem, hogy a kialakult párkapcsolatom mellé ez nem fér be, ennél jobban tisztelem a párom, viszont a "szabadidőpartneremet" sem szeretném elveszíteni. Van olyan megoldás, ami mindenkinek jó? :-/

Oh, viszont a helyzet komikuma, hogy ugye tud mindenki mindenkiről, de Mr. L nem nagyon akar találkozni Mr. R-rel (mikor felvetettem, hogy ismerkedjenek össze, mégis csak az életem szerves részét képezik mindannyian...).


2014. szept. 9. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ne nevezzük így, jó? dedóóóós.


teljesen rendben van a fiú-lány barátság, ha a pasidnak is belefér! ha nem, akkor nincs rendben, mert neki nem tetszik.:)


27n, vannak fiúbarátaim, eljárok velük ide-oda, nincs köztünk senki, a barátomnak is vannak ilyen ismerősei. mi összeillünk ebből a szempontból:) (is)

2014. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
ez így nem megy, Mr. L biztos nagyon szarul érzi magát, hogy bár jól érzed magad a társaságában, de egy kapcsolatra már nem tartod alkalmasnak. tudom, mit érez, velem is folyton ezt csinálták, és rohadtul fájt, hogy láttam őket a bunkó, paraszt pasijukkal, akik miatt csak szenvedtek, de mégse engem választottak, szóval egy idő után nem kerestem őket annyira, meg bunkóbb voltam velük, és egy idő után lekoptak, és őszintén, nem hiányoznak, csak megnehezítették az életemet, szóval ne csodálkozz, ha egyszer Mr L kilép az életedből
2014. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Marc Bolan ***** válasza:

Csak el kell osztanod az idődet. A barátságot nem szabad "eldobni".

Az ötleted tényleg jó, hogy ismerkedjenek össze, de ha nem akar találkozni a pároddal, akkor ez azt jelenti, hogy még mindig többet érez irántad a barátod. Rossz lenne neki látni titeket együtt.

2014. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben jártam, csak én pasi helyzetben... barátbarátnő és barátnő felállásban... Most közel 1 év közeledtéhez egyre inkább "nem fér bele"...


De lehet, az mindenkinél más

2014. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nevezzük úgy h pl nem alszol nála, meg nem masszíroztatod magad vele és akkor elvileg kevésbé undorító amit csinálsz.

Mert amúgy ilyet nem csinàlunk olyan srácokkal akikről tudjuk h többet akarnak.

Mert ezt nevezzük genyóságnak.

2014. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 csabika1971 ***** válasza:
100%

Hát férfiként nem is tudom igazán mit is mondjak erre a sztorira. De valószínűleg párodként nem igazán tudnám díjazni ezt a barátságot és ötletet.

Mert vajon te fordítót esetben mit szónál a dologhoz? Ha lenne egy nő akinek csorogna a nyála a pasid után, és néha az megmasszírozná, majd nála aludna, stb.

2014. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Értelmes embereknél simán belefér a barátság is.

Bár mondjuk az ottalvás tényleg kicsit érdekes.

2014. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amikor bepróbálkozott nálad, akkor kellett volna a "barátságot" is megszüntetni. Tekintettel rá, hogy férfi-nő barátság nincs! Az csak egy kompromisszum egyik fél részéről ... mint itt is mutatja a példa! L szerelmes beléd és pincsiként üget utánad, lehet a "lassú víz partot mos" módszerrel próbálkozott éppen nálad, amikor R belépett az életedbe.


Önző dolog szabadidő partnernek "tartanod" őt, nekem ennek olyan hangvétele van, mintha vennél egy kutyát, mert szeretsz kutyát sétáltatni esténként. Mondjuk L is egy lúzer ezek szerint, ha a férfiúi önérzete ezt képes benyelni. Én a halál f...aszára hajtanálak el barátként is ...


Mondjuk az ilyen ottalvós sztorikat sem értem ... Ha egy nő nálam alszik, az meg is van dugva rendesen, mert ha nem akkor minek rontja ott a levegőt ...

2014. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amióta megvan a párom, azóta észrevettem, hogy nem tudatosan, de építem le elfogadhatóbbra a baráti kapcsolatot (max mozi, vagy összefutás beszélgetésre)

Egyébként Mr. L-re lehet azért sem tekintek "potenciális pasijelöltként", mert az olyan helyzetekben, ahol férfiként lenne elvárt viselkednie (társadalmi szinten, ahogy a legutóbbi kommentelő is írta), egyszerűen tiszteletben tartotta, hogy mik az elvárásaim felé.

2014. szept. 9. 14:54
 10/15 anonim ***** válasza:
És mi újság van Mr. Bean nel? :D
2014. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!