Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos vagy nem amit csináltak velem?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel barátkoztam régen arra lakott felém,egy suliba jártunk. Az ő régi barátja és az én barátom egy faluba laktak volt hogy hozzájuk is néha kzössen jártunk át! Aztán ők szakitottak a barátjával.Én még akkor jártam a fiúmmal de ő állandóan bele ütötte az orrát a kapcsolatunkba ,hazudgált, igy a végén szétmentünk a barátommal! Akkor a barátom elkezdett neki irkálni üzeneteket és a lány elment vele találkozni.A végén össze jöttek már össze is házasodtak.A fiú elmondta hogy nem tudta nekem hogy elmondani de már régóta tetszett neki a lány de nem is értem nekem meg végig azt hajtotta hogy milyen egy szánalmas nő csak szét akar minket választani, meg a képembe vágta hogy jobb nő mint én! Azóta már gyerekük is van!
2015. jan. 21. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább örülj, hogy megszabadított attól a pasastól!

Ha ők így boldogok akkor legyenek. Ha hazugságokkal szét lehetett bomlasztani a kapcsolatodat, akkor az egy nem sokat érő kapcsolat volt!


A módszer nem szép, valóban, de te is jól jártál! Egy balfékkel és hárpiával kevesebb az életedben.

2015. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!