Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom felejteni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok gimis.9.-ben találkoztam új osztálytársakkal és volt egy lány akit régi sulimból látásból ismertem.Már régen feltűnt nekem, elkezdtünk beszélgetni , és teljesen beleszerettem.Volt már sokszor hogy lányok tetszettek, el is mondtam , mindig visszautasítottak de ilyet még nem éreztem/érzek. Akkor az elmúlt 1-2 hét max 1 hónap alatt. Ez viszont már másfél éve tart. Sokszor beszélgettünk minden táborban is voltunk. De én túl félénk voltam, nem voltam elég határozott. Így szeptemberben amikor elmondtam neki visszautasított. Rosszban voltunk. Most újra poénkodunk beszélgetünk de érzem ha hozzámér egyből felizgulok és elkap a "szeretem" érzés. Azt hittem elmúlt. Ő szerelmes volt az egyik legjobb barátomba 8.ban. de neki nem kellett. Elárulta nekem a lány hogy még most is szereti na ettől nagyon rosszul voltam mindig ilyeneket mesélt és már nem bírtam tovább elmondtam neki. Hogyan felejthetném el? nagyon rosszul érzem magam. Úgy érzem soha többet nem fogok így érezni lány iránt, és hogy elszalasztottam életem lehetőségét...
2015. jan. 21. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az általános tapasztalat, hogy nem egy szerelem van az életben!
2015. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. jan. 21. 16:06
 3/3 anonim válasza:
Nem fogod tudni elfelejteni, de ha jön egy új lány akkor kevésbé lesz rossz:)
2015. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!