Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemnek miért van beállítva az egyéjszakás kalandja a facebookon a kedvencei közé? Nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
3 éve amikor összejöttünk,elötte volt neki egy egyéjszakás kalandja.Azóta elvileg nem beszéltek,de a facebookon chaten csak pár ember van beállítva fontosnak,az a csaj is közte van.Ő mondta hogy csak pár ember van neki beállítva és azok akik fontosak neki.Vajon miért?Azóta nem beszéltek,mert belenéztem a beszélgetésne,azóta tényleg nem beszéltek.De akkor minek van beállítva?Hátha ráír vagy mi?
2015. jan. 21. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak törölte a beszélgetéseiket azóta.

Lehet hogy régen tette kedvenc listára amikor még az volt.

Lehet hogy csak úgy maradt, mert lusta a vőlegényed változtatni a státuszokon.

Lehet az is hogy nem véletlenül maradt így.

2015. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle?

De normálisan, nem számonkérően.

2015. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle..Ahogy előttem is írták.

Illetve, ha ennyire zavar kérd meg, hogy lépjen be, azután pedig annak a chatben keressétek ki a csaj nevét, majd kattanj rá.. Nem lehet törölni az előző beszélgetéseket, ha rákattansz megint, mint,ha írni akarnál neki, akkor elöjönnek az eddíg írogatott dolgok. Szépen visszagörget/ visszagörgetsz és vagy mély megnyugvás és szégyen érzet, hogy nem bíztál benne vagy pedig hideg zuhany, hogy mekkora tahó, te meg elgondolkodhatsz, hogy mit rontottál el.. Elvégre ketten töltik azt a bizonyos hordót.

2015. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15:04-es vagyok, most olvastam el megint, hogy már ezt megtetted és olvastad a beszélgetést.

Akkor marad a kérdezés.. Egyébként lehet a jó emlék miatt.. Volt hasonlóban részem..

2015. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!