Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a viselkedés?

Figyelt kérdés

Vannak azok a lányok/nők, akiknek semmi sem jó, keresik a tökéletest, az sem baj ha a srác akár 95%-ban megfelelő, de nem százas és ezért ők nem hajlandóak lejebb adni az elvárásokból. Az sem baj ha a srác beledöglik úgy szereti, elfogadja ahogy van stb.


Közben eljár felettük az idő és még mindig nem hajlandóak egy minimális kompromisszumot kötni és keresik a csodát.


(Azt már csak utólag írom hogy lehet ezek a nők nem látják magukat hogy valójában nagyon nem akkora számok mint azt hiszik, tele problémákkal...)


Miért? Ők defektesek, vagy mi a baj? Mentálisan mi a gond?



2015. jan. 22. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hiszik majd jön egy tökéletes férfi akiknek ők kellenek...
2015. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ,mikor rájönnek ,hogy senkinek sem kellenek, bepánikolnak és mindenkivel hajlandóak lennének lefeküdni :)
2015. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt írtam körül én is de engem az érdekelne, hogy miért gondolják azt még akár 30 évesen is, amikor lehet, hogy egy szinte tökéletest tettek lapátra?


És itt most nem kell egy bombázó kinézetű csajra gondolni, ezt a viselkedést vettem észre nem csak olyan kinézetűeknél.

2015. jan. 22. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt hívják "királylány-szindrómának"

Majd beleér a bilibe a kezük,akkor meg összejönnek valami jött-menttel!

2015. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes és összetett probléma. Ráadásul a nőknél elég egy smink és máris 9/10 lánnyá válnak. Amint lemossák, akkor meg jó, ha elmegy 4/10-nek. Ezzel szemben a férfiaknál nem elég egy egyszerű vakolat, sok más szempontból is meg kell felelni...


Vagy elég ha pokolian jól nézel ki. Valahol néztem egy fórumot, ahol Tinderen szórakoznak lányokkal, kamu profilképpel (igazi 10/10-es kan képével) és bármekkora hülyeséget is mondhatnak, a lányok már küldik is a telefonszámot.


Normál alkattal, fejjel, pénztárcával meg... Sok sikert és örülj, ha van egyáltalán match. Egy srác például már valami 10.000 lányon van túl és még mindig nem volt kapása.

2015. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, királykisasszony szindróma.

az élet más területein meg meg kis hercegnők.

Nem tudsz velük mit kezdeni. Az élet majd megneveli őket és kész.

2015. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csajoknál az a tipikus hogy náluk jobb minőségű férfit könnyen kaphatnak szexre, és mivel ilyenekkel vannak titkolt kis afférjaik (amit értelmesebbek nem reklámoznak), sokan azt hiszik, hogy ilyen szintű férfinak kapcsolatra is kellenek.


Nekem is volt olyan csajom, aki egy vitánál az arcomba vágta, hogy nálam minden volt pasasa jobb minőségű volt, én meg mondtam neki, hogy gondolkodjon el azon is, hogy azok mennyire becsülték meg.

2015. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!