Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvelek egy lányt, de valószí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelek egy lányt, de valószínű, hogy ő nem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Megismertem egy 18 éves lányt 2 hónapja, és úgy érzem, h kedvelem/szeretem.. Találkoztunk is már, csók is volt köztünk, de elég zavaros a sztorink. Mondta már egyszer, hogy Ő mást szeret, nem akar belebonyolódni, de közben olyanokat ír, hogy imádta a csókom, szereti a társaságom, így szeret, úgy szeret, amikor találkozunk mindig Ő bújik hozzám először.. De állítólag mást szeret.. Nem tudom mit higgyek. Persze posztolgatja facen az idézeteke "csak te kellesz, meg hiányzol, meg bla bla" de tuti nem rám gondol.. Szerintetek hagyjam a francba?
2015. jan. 22. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezed mégegyszer, tisztázod vele, ha nem akkor hagyod...
2015. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben!
2015. jan. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!