Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért éri meg becsületesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg becsületesnek lenni?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok őszinte, csendesebb, okos, hűséges típusú lány velem még sem foglalkoznak a fiúk. Voltak kapcsolataim is de elhagytak. L/22
2015. jan. 22. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem éri meg semmi sem éri meg, de talán , talán ami nem mindenkinek sikerül, talán egyszer majd találsz egy olyan férfit akinél azt fogod mondani, hogy igen megérte jókislánynak lenni.

De addig még lehet átcseszik a fejed páran, vagy marha rosszul választasz, ugyanis ha egy ember már vagy a 7-8. köcsög seg***gfejt fogja ki akkor ott az emberben is hiba van,


Szóval nem csak mindig másokban kell a hibát keresni.

2015. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10

Hát jo!

Megmondom öszintén,hogy nagy a hasad!:/

2015. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
90%

Manapság sajnos nem éri meg becsületesnek lenni. Mindenhol azt látom, hogy az ilyen embereket kihasználják. Épp ezért kell odafigyelni, hogy kikkel is vesszük magunkat körül, a hozzánk hasonlóak társaságát kell keresni, ők értékelni fogják a becsületességet.

Persze ez nem könnyű, ezen személyek száma folyamatosan csökken, de nem lehetetlen.

2015. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem éri meg egyáltalán... Én is ilyesmi srác vagyok,de minek ha én azt tudnám,egyszerűen ilyen a természetem és nem tudom sajnos megváltoztatni.. :/ Pedig ha bunkó,megalázó lehetnék,akkor már csajok tömege ugrálna utánam,így meg szóba sem áll velem egy sem...

23/F

2015. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem éri meg, az ilyen emberek létezését szinte észre sem veszik ebben a világban...de maradj ilyen, hátha megtérül ez még. ;)
2015. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ne változtass!

Én mindig is ilyet kerestem. Akadnak normális, olyan srácok akik ezt értékelik és ezt keresik.

Amúgy nem tudom, a - velem nem foglalkoznak a fiúk - alatt mit szeretnél. Heti szinten vigyenek virágot? Vagy csapják állandó a szelet? Szerintem annak sem örülnél. Maximum az egódnak tenne jót, de egóból nem lesz kapcsolat. :)

2015. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem éri meg gyökérnek lenni. Max, csak ideig-óráig érzed az előnyét. Ne legyél ilyen kis pipogyajóska kérdező :)
2015. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Kurtz Bickle ***** válasza:
Semmit sem kell. Ha "alapból" nem vagy becsületes, akkor ne azért légy az, mert cserébe elvársz valamit. Igazából ez ki is zárja azt, hogy becsületes légy, mert van mögötte valamilyen hátsó szándék; elvárások...
2015. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi köze a becsületességnek ahhoz, hogy miért vagy magányos?


Egyébként meg el kell gondolkodni, hogy mit csinálhatnál másként, esetleg jobban ahhoz, hogy a fiúk melletted maradjanak, vagy olyan fiút találj, aki szeret is és nem csak szexre kellesz neki, vagy csak megpróbáljuk, aztán lesz, ami lesz dologként fogja fel a kapcsolatot veled.

Ne hidd azt, hogy veled semmi probléma sincs és mindig mindent jól csinálsz, mert abból semmi jó nem fog kisülni, viszont ne keresd minden áron a hibát magadban. Tudom, hogy ez elég elcsépelt, átlagos szöveg, de a te helyzeted sem valami egyedülálló ritkaság és legyenek az előbb leírtak bármilyen közhelyesek is, attól még lehet bennük igazság.

2015. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!