Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érjem be csúnya vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érjem be csúnya vagy átlagos fiúkkal? Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű lány vagyok, de ez annyira felháborít. Miért csak a szép lányoknak jutnak a helyes pasik? Én miért nem érdemlem meg? Csak azért mert nem vagyok olyan dekoratív, már azt jelenti, hogy be kellene érnem azokkal a srácokkal, akiket nem tartok vonzónak? Csak mert a gének és egyébb ótvar, semmi magyarázatok? Meg csak a belső a fontos? Nem igazságtalan ez?

2015. jan. 22. 20:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez ilyen puncika. Neked ez jutott. ^^
2015. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
a baj az hogy helyes fiúbol kevesebb van mint szép nőből így a helyes fiúk sok nő közül válogathanak de sok szép őnek se jut már helyes fiú az átlagos nőknek meg főleg nem
2015. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
mert egy felszínes, követelőző hisztis kislány vagy még..azért... ha lenne eszed, akkor lenne helyes pasi is melletted!
2015. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Olyan ez mint a fizetés, ne akarj Ferrarit, ha minimálbért keresel.
2015. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
"Átlagos külsejű". Lehet, hogy simán lehetnél a legjobb csaj, ha jobban odafigyelsz magadra. Egyébként ez szubjektív, kinek mi a helyes vagy a szép. És miért gondolod, hogy neked nem lehet helyes pasid?
2015. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem az a kérdés hogy te miért érd be velük hanem az, hogy ők miért érjék be veled?
2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
Ez fordított esetben pont ugyanígy történik a fiúkkal is. A NEM "helyes pasiknak" csak az "átlagos" külsejű lányok jutnak, legalábbis így érzik. És de, egy kicsit igazságtalan.
2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 LazyJones ***** válasza:
89%

Egy átlagos pasi miért érje be egy hozzád hasonló középkategóriás csitrivel? Nekik nem jár egy tip-top csajszi, csak azért, mert a gének és egyéb ótvar...? Nem igazságtalan ez?


Vagy szimplán csak lehet, mindenki emberből van, valakinek ez jön be, valakinek az, és el kellene jutni arra a szintre, hogy nem menőségből meg külsőből cuppogtok rá valakire, hanem mondjuk azért, mert szeretni is tudjátok, úgy mindenestül, és nem fikázzátok le őket csak azért, mert nagy az orruk, vagy nincs tengerkék szemük kockahas mellé?

2015. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Szóval engem nem kaphatsz meg....semmi gond,jok lesznek neked a csunya fiuk is.
2015. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki a lehető legjobbat akarja magának, pont úgy, ahogy te, szóval ha a te logikádat követjük, akkor ne lepődj meg, ha a helyes pasik nem érik be veled, hanem a szép lányokat választják maguknak.

Egyébként meg az, hogy ki mit talál vonzónak, szépnek, az egyénfüggő, bár nyilván lehet általánosítani ebben a témában is, mint minden másban, de a lényeg változatlan.

2015. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!