Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha h*lyére vettek, lesz*rtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha h*lyére vettek, lesz*rtak, és kihasználtnak érzed magad, vajon mennyi idő elfelejteni? Hibáztam igen, hogy nem dobtam ki már rég.

Figyelt kérdés

Úgy érzem az egész időpazarlás volt, ő futott utánam, meg akart szeretni minden áron, 10 körömmel küzdött értem, és 1 hónap után, hogy érezte győzött megvagyok, onnan már nem is voltam igazán fontos, és ez hónapról-hónapra egyre rosszabb lett... Kirohanások, hisztik, vita-vita hátán.

Romantikus hétvége végén:"Nem szeretlek hazamegyek, ne érj hozzám!"

Neked meg mi bajod?? Aztán utána bocsánatot kért, hogy imád nem tudja mi ütött belé, aztán rá 1 hónapra megint bejátszotta ezt... Aztán úgy volt lemegyek szülinapján felköszönteni, de hazazavart, mert hogy nem is beszéltük meg ezt igazából... Le ne merjek menni..

Aztán teltek a hónapok, még bolondabb lett, folyamatosan mondogatta szeret, de elkezdett más férfivel is aludni, legjobb barát ne legyek féltékeny...

és hát jött ez a pont mikor azt mondtam hagyjuk a p*csába elegem van belőled... és azóta nem is beszéltünk, szerintem már épp egy kiadós d*gáson vannak túl...

Durva hogy lehet valaki ekkora balek mint én 25F...

De majd túljutok rajta...


2015. jan. 23. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez a csaj egy hisztis pics a, nem? Akkor mit kell rajta elfelejtened? Szerencsés vagy hogy már kidobtad. Ilyet hogy elmész felköszönteni, azt hazazavar? Hát ki ez a nő? Már ebből látom hogy jobbat érdemelsz barátom!..
2015. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Ha a magyaázatot nem nézem, csak a kérdést, akkor fél óra. Túl kell lépni és a saját életedet építeni, ne törődj a múlttal.


23L

2015. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, nagyon igazad van :)

Második, késő este már inkább bele se olvasol mi :D? Hát elhiszem, ilyenkor már megijed az ember pár sortól is :)

2015. jan. 23. 01:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Esküszöm, hogy magamra ismertem. :D Nekem szinte ugyanígy zajlott a legutóbbi kapcsolatom, csak az majdnem 3 évig tartott és sok sok pénzbe került.


Mennyi idő elfelejteni? Hát nekem még másfél év után sem sikerült, de nem úgy hogy szeretném, vagy ilyesmi... hanem nagyon bánt a dolog, hogy ilyen hülye voltam. Igazából minden azon múlik, hogy mikor találsz valaki mást.


Remélem tanultál az esetből, mert én a magaméból nagyon sokat.

2015. jan. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Elolvastam, de hülyeségnek és gyerekesnek tartottam, főleg 25évesen... ezért inkább csak a kérdésre reagáltam.
2015. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudom csak elfelejteni ha már megbosszultam rendesen:D

Rombold le az életét meg az énképét, az a legegyszerűbb, te is jobban fogod érezni magad..

2015. jan. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!