Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mennyi szabadság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyi szabadság után éreztétek azt, hogy milyen jó lenne már egy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sok mindentől függ..

Milyen hosszú volt az előző kapcsolata,hogy váltak el,mennyire szereti ha kapcsolatban van ( vagy hogy is mondjam )...

2015. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én másfél éve vagyok komoly párkapcsolat nélkül és egész jól megvagyok. Van egy halom időm hódolni a hobbijaimnak, lógni a barátaimmal, ja és végre a megtakarított pénzemet el tudom tenni későbbre és nem kell elvernem olyan dolgokra, amikkel kényszeresen ki kell fejeznem, hogy mennyire szeretem a csajt.
2015. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Durván fél év. De az a nagyon maximum. Utána egyre inkább akarok párkapcsolatot. Nem szeretek egyedül lenni annyira.
2015. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 16-7 évnél járok jelenleg :(
2015. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem fekete meg fehér, amikor elváltam utána élveztem az egyedül létet 2 évig is.(mert addig csak 2 komoly kapcsolatom volt és egyik sem az felrobban minden olyan szuper) Utána jött egy nagy szerelem, amikor annak vége volt, már 1-2 hónap egyedüllétben is szenvedtem és ez most is így lenne ha vége lenne a kapcsolatnak amiben vagyok.
2015. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha többet!
2015. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem értelmetlen a kérdés, pedig nem vagyok már mai csibe (29). 1-2 hónap után nagyon rossz már a magány, évekig voltam egyedül 2 barátnő közt régebben és nem akarom, hogy ez visszajöjjön. Nem nézek ki annyira jól, hogy rövid távú kapcsolataim legyenek (max. csók), ezért én nem nyerek semmit az egyedülállósággal. Akik népszerűek a nők körében,ezt nem is értik.
2015. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem már 5 éve nincs komoly kapcsolatom, de bizonyos dolgok nem is hiányoznak ami vele jár. (jópofizás a lány baráti körével, szülőkhöz járogatni, alkalmazkodni stb)...Persze egy pár jó lenne, de tényleg olyan, aki őszinbte,m odaadó...csak a fentebb írt dolgokra nem nagyon vágyom.
2015. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a szabadság, ha boldog lehetek egy csodálatos lány mellett. A párkapcsolat nem rabság, és nem egy gyötrelmes kulimunka, ami után szabadság kéne.
2015. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem MOST már nagyon kéne!
2015. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!