Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval. Az öngyilkosság hülyeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval. Az öngyilkosság hülyeség?

Figyelt kérdés
Szerintem meg az a hülyeség,hogy egy embert idegileg úgy tönkretenni,hogy az öngyilkosságot gondolja egyelten megoldásnak.!
2015. jan. 23. 20:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hülyeség olyanért tönkretenni magad, amiért nem érdemes.
2015. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nemár!

Hazudnék, ha azt mondom hogy nem játszottam el ezzel a gondolattal, hogy öngyilkosság, de hidd el nem éri meg!!!

Mindig van rosszabb és azért kár örlődni!


Olvasd el dr. Micheal Newton-lelkünk útjai c. könyvet!


Ha megölöd magad úgyis visszaküldenek erre az átkozott, gonosz, zsarnok, önző emberekkel telt bolygóra! Van egy életcélod, azt teljesítened kell.

2015. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A lelkifröccsök helyett nézzük gyakorlatiasan:

- aki szereti az öngyilkolót, akkor annak meghasad a szíve

- aki utálja az öngyilkolót, az pezsgőt bont és táncra perdül

Vagyis nem tűnik nagy üzletnek...

2015. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

Nem hülyeség, csak nem éri meg. Mondom ezt én, aki szintén naponta gondolok erre, csak nem merem megtenni. Meg igazából reménykedek is, még ha fölöslegesen is. Akik meg gyávának és töketlennek nevezik az ilyeneket, valószínűleg sose érezték még igazán rosszul magukat. A csak négyest kaptam érettségin, az 1 helyett 2 év múlva megrendezett esküvő, a Porsche helyett Suzuki nem tartozik ide. Hosszú távon úgyis jobban jár az ember egy Suzukival.


Gyanítom, nem véletlenül van a kérdésed ebben a témakörben, feltételezhetően van köze hozzá az ellenkező nemnek is. Nem feltétlenül kell ész nélkül keresned a szerelmet és a nőket/férfiakat, majd lesz valakid. Mondjuk nekem ez 21 év alatt nem sikerült, amikor sikerült volna, akkor is át lettem verve, de hosszú még az élet.

2015. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%

Tudod mi jut eszembe, mikor valaki síránkozik és fenyegetőzik hogy "Ő bizony öngyilkos lesz!" ????


Az a 5 jó barátom, akik 22 éves koruk előtt haltak meg. Akiknek terveik voltak, diploma, világbéke, családanya, családapa, fizikus, geológus, állatvédő, stb!!!


Meséljek róluk?

Tibi 19 volt, felvételizni ment, mikor egy barom elütötte őt a zebrán! Kardiológus orvos akart lenni, és 4 gyereket akart, és még 25 éves kora előtt elvenni a barátnőjét!


Ádámnak egy buliban valamit az italába kevertek, kirabolták, majd heccből összeverték egy parkban. Vérbe fagyva találtak rá. Bár mozdulni nem tudott, de mindent érzett és 5 óráig szenvedett, mire meghalt. Ő fizikus akart lenni.


Valika daganatos volt. Utolsó pillanatáig szakdolgozatot írt!


Csenge 7 éves volt, mikor leukémiában meghalt. Ő a gyerekkórházban mindig kapta a finom rántott húsokat, meg a különféle finom kajákat, de ő a többi gyerekkel (akiket kisebb műtétre vittek csak be) ette az ipari főzeléket vízlevessel!


És Flóra, akiről máig nem tudunk semmit, mert nyomtalanul eltűnt. Életvidám csaj, aki egy kis kávézót akart nyitni a belvárosba és imádta az életet!


Szóval nem sajnállak! Őket igen, mert más ragadta el az életüket és nekik nem volt választásuk! Mindig van felfelé vezető út, csak nyisd ki a szemed, mielőtt nyavajogsz!

2015. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Pain for Pleasure ***** válasza:

"Akik meg gyávának és töketlennek nevezik az ilyeneket, valószínűleg sose érezték még igazán rosszul magukat."


Te csak azt hiszed. Én is tudnék írni jó pár dolgot ami miatt gondoltam anno az öngyilkosságra. De szerencsére megjött az eszem, főleg, hogy sajnos nem rég egy jó ismerősöm menekült a halálba más szívtelen barmok miatt. Ezzel mit ért el?! A szeretteinek okozott hatalmas fájdalmat, mert nem volt képes kiállni magáért, könnyebb volt neki elmenekülni, mint szembenézni a félelmeivel. Úgyhogy igen, még mindig úgy vélem, hogy a gyávák menekülnek önszántukból a halálba.

2015. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs a Földön egy ember aki szeretne vagy aki elfogadná a szeretetem mi értelme kivárni a természetes halált teljes magánybam?
2015. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

"A szeretteinek okozott hatalmas fájdalmat, mert nem volt képes kiállni magáért, könnyebb volt neki elmenekülni, mint szembenézni a félelmeivel."

Azért amikor már évek óta csak a félelmeivel néz szembe az ember, valahogy rohadtul nincs kedve folytatni a kilátástalan, fölösleges, hiába való életet. Ennyi önzőséget pedig nyugodtan megengedhet magának, a szerettei majd kiheverik. Mondjuk azt is hozzátenném, hogy ha ennyire szerették, igazán lehetett volna rajta segíteni is, nemcsak utólag siránkozni...


"Ha nincs a Földön egy ember aki szeretne vagy aki elfogadná a szeretetem mi értelme kivárni a természetes halált teljes magánybam?"

+1

2015. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
7%
Az öngyilkossághoz kell ám csak a bátorság. Aki mást mond az még bele sem gondolt hogy csinálná, mit érezne
2015. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én tudod mikor gondolkoznék el az öngyilkosságon? (s kik azok, akiket e miat el sem ítélek)


Ha gyógyíthatatlan beteg lennék, és már csak a szenvedés lenne hátra,


Vagy ha elveszítenék mindent, mindent, de tényleg mindent: lakást, megélhetést, szüleiet, barátaimat.


Ez esetekben talán. Bár utóbbinál valószínűbb hogy találnék valami megoldást, pl elmennék egy erdőbe ahol megélek...

2015. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!