Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval. Az öngyilkosság hülyeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval. Az öngyilkosság hülyeség?

Figyelt kérdés
Szerintem meg az a hülyeség,hogy egy embert idegileg úgy tönkretenni,hogy az öngyilkosságot gondolja egyelten megoldásnak.!
2015. jan. 23. 20:53
1 2 3
 21/26 Pain for Pleasure ***** válasza:

#19; 20

No igen, az élethez is kell a bátorság ám, nem csak az öngyilkossághoz.

Az igaz, hogy ennyi önzőséget megengedhet magának és majd kiheverik a családtagok, barátok, rokonok,(vagy nem) de vajon akkor is ilyen fél vállról vennéd ezt, ha az egyik szülőd, testvéred ölné meg magát? És neked kéne azzal a tudattal élned továbbra is, hogy nem tudtál segíteni rajta, folyton eszedbe jutna minden egyes rossz szó, amit neki mondtál.

2015. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyzet ami halálhoz vezet annyira félelmetes hogy a legtöbb ember becsinál tőle. Gondoljunk csak egy felénk közeledő vonatra. Bizony hogy sok öngyilkosnak inába száll ilyenkor a bátorság.

Gyávaság tűrni az életet míg csak el apad a test és a lélek

2015. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem hülyeség, csak sajnos az nem erre a problémára nyújt megoldást, szedd össze magad, írd ide ki a problémádad hidd el sokkal jobb lesz csak idő kell hozzá.
2015. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hulyese en gondoltam sokat az ongyilkossagra mert szar az eletem fiu beget is kovettem el mert jatszott velem
2015. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hülyeség, de ez a tipikus "aki hülye, haljon meg" sztori. Ha megteszi valaki, az ő baja, talán mindenkinek így a jobb. Az öngyilkosságra hajlamos emberek idegileg gyengék, ha már egyszer bekattannak, inkább magukkal végezzenek, mint mással, még mindig jobb.
2015. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség az öngyilkosság.
2015. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!