Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükségem van a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van a véleményetekre? Beleszerettem a tanáromba!

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, ő 27 éves én 19 leszek március 20-án.

Alakultak a dolgok és azt mondta hogy ha elballagtam akkor benne van akár komolyabb kapcsolatba is.

El kéne mondanom legalább faternek, ti hogy fogadnátok ha a fiatok ezzel állna elő?



Trollok off!Akinek csak hülyeséghez van kedve kíméljen légyszi!


2015. jan. 23. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahhoz idős. És ha eléred majd a 27 éves kort akkor te még megkaphatsz fiatal lányokat ő meg már smink nélkül elkezd ráncosodni meg előtte még gyereket akar, te meg csak 27 leszel és élhetnéd fénykorodat.
2015. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez rövid tömör és igaz válasz volt, bár nem örülök neki, de igazad van. :(
2015. jan. 23. 22:05
 13/16 anonim ***** válasza:
jó kicsit gonosz volt na, de biztosan vannak ilyen kapcsolatok is .
2015. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát, az ilyenek legtöbbször a fiatalabb fél szívének összetörésével végződnek.Végülis működhet,de csak okosan!Gondolj bele, ő már egy tapasztalt nő, te még most fogsz dolgozni, építeni az életed..lassan lehet, hogy felébrednek benne az anyai ösztönök stb..

A faterod, ha nagy arc, lepacsizik veled, ha az átlagot nézem, akkor eltilt tőle.

2015. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Fater az nagyarc:D

13 éves voltam gumit rakott a zsebembe mikor mentem szilveszterkor bár sajna akkor nem volt még semmi :D

Anyámnak nem mondanám el mer kikaparja a szemét is.

Ha 0,5 év után szakítana,akkor nem hatódnék meg több kapcsolatom is volt.

Munkám már van csak nem épp legálisan, majd ha a fősuli meglesz akkor minden oké lesz. A gyerekkel nem tudok mit kezdeni meg szeretek bulizni.De ismerek olyat akinek már van gyereke de ugyanugy eljár bulizni a férjével

2015. jan. 23. 22:13
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

mi ebben a gonosz... ez kb az igazság, elég hülyén nézne ki ha 20 évesen elköteleznéd magad egy hááát valószínűleg futó kaland miatt.


Főleg ekkora korkülönbséggel,, nem annyira sok az a 8 év dee azért itt most pont számít. Ez olyan hogy ha elveszed a lila kötött megbánnád hogy mondjuk összeházasodtál vele, MÁR ha egyáltalán ő is akarna ilyet. DE szóval ha szóba is kerülne Neeee


fogsz még te is változni bőven, meg hát ő is. És valszeg nem egy irányba.

2015. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!