Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tegyek ha beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tegyek ha beleszerettem az osztálytársamba?

Figyelt kérdés
(fiú vagyok) A csaj is bír engem már régebben jártunk és tavaly nyáron is már majdnem... De nem tudom hogy mondjam el neki.
2015. jan. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne jarj osztalytarsal
2015. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek 1 hónap alatt megunod kb .
2015. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kibicekre ne hallgass!

Tetszik neked? Te is őneki?

Össze is illetek? Mármint idáig ismerned kell már valamennyire. Van bennetek annyi közös, hogy beszélgetni is tudtok, normálisan? Van elég közös témátok?

Hasonló az elképzelésetek az életről?

Ha igen, akkor ismerkedjetek nyugodtan - de ne siessétek el. Ne rohand le, hogy járni akarsz vele, hanem keress alkalmakat, mikor együtt lehettek.

Aztán majd kialakul valami.

2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mond el neki,ha bír téged akkor mi veszteni valód van?

Csak nehogy úgy járj mint én.Velem jól kiba.szott az illető.Ezt még azöta se heverem ki :-(

Am hány éves vagy?

2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
1# Részben Igazad van.De ha kedvelitek egymást akkor csapasd neki ;) Menny oda hozzá és őszintén mond meg neki.Ha már régebben összejött akkor most is menni fog.Sok sikert:)
2015. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok lassan 14 es hat ugy veszem eszre hogy bír meg kozos témánk is van es eleg sokat beszelunk. :) koszi :)
2015. jan. 21. 22:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy egyszer meg amikor nem voltam bele szerelmes megkérdeztem tole es azt mondta hogy helyes vagyok.
2015. jan. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!