Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lánynak kellene átmenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak kellene átmenni a barátjághoz ha a fiúnak kell bizonyítani, hogy valóban szereti a lányt?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt. Eddig nem nagyon mutatta ki tettekben, hogy szeretne, csak szavakban, de akkor se valami romantikusan. Mondtam neki, hogy szeretném már ha kimutatná, hogy valóban így van... de erre csak azt mondta, hogy akkor menjek át. Én szerintem ha bizonyítani szeretne úgy kellene, hogy ő jön be és ne én menjek (50 km van koztunk de egy suliba jarunk o koleszos).

2015. jan. 24. 18:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

Bár tökmindegy, akárhány éves is a barátod, nem okés, hogy az anyukája látja mit írtok egymásnak.

2015. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
16 és fél éves a barátom én 16
2015. jan. 24. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!