Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne az, ha a párotokra rá írnátok egy kamu skypon teszt alapon, hogy van-e neki párja és erre azt felelné, hogy most nincs?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, tegnap rá írtam a 20 éves barátomra kamu skypon, hogy megtudjam milyen más lányokkal...a barátom eleinte el is akarta hajtani a csajt, de erélyes voltam és elkezdtem ismerkedni vele...majd rá kb fél órára megkérdeztem, hogy van-e kapcsolata és azt felelte, hogy nincs...én erre nagyon kiborultam és szakítottam vele, majd 4 órán át könyörgött, hogy sajnálja a dolgot, és hogy ő nem fog engem elengedni, és könyörgött, hogy bocsássak meg, meg h ő mennyire szeret engem és ez ment este 4 órán át...még annyi, hogy a srác a 2 hónap alatt kimutatta, hogy szeret, és ő többet tett azért, hogy működjön ez a kapcsolat...mivel nem hagyta abba a könyörgést meg azzal jött, hogy ma lejön hozzám, mert ő nem fogja hagyni, hogy szakítsunk ilyen hülyeség miatt, ezért adtam neki még egy esélyt, mert tudom, hogy szeret és én is őt...de ez akkor is rosszul esett, hogy le tagadott...Tanácstalan vagyok...ti mit tennétek a helyemben? Megbocsátható, hogy letagadott? 17/L

2015. jan. 25. 09:15
1 2
 1/17 Evergrey ***** válasza:
100%

"a srác a 2 hónap alatt kimutatta, hogy szeret, és ő többet tett azért, hogy működjön ez a kapcsolat"

Ennek eredményeként te annyira bíztál benne, hogy kamu skype-felhasználóként tesztelned kellett... Ettől persze még nem szép dolog az sem, hogy ő meg letagadott téged, de azért elgondolkodhatnál te is, hogy ha ennyire nem bízol benne alapból, akkor érdemes-e nektek együtt lenni.

2015. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális :D
2015. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rengeteget tett értünk..állandóan eljött hozzám kocsival stb stb...utazgatott értem..de valahogy mégse tudok megbízni benne...nagyon nehezen bízom meg amúgy is az emberekben...és azért csináltam kamu skype-ot, hogy leteszteljem...tudom gyerekes húzás volt, de meg kellett bizonyosodnom dolgokról...elég nehéz helyzetben vagyok, mert szeretjük egymást, de nem tudom így van-e értelme a kapcsolatunknak :/
2015. jan. 25. 09:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Istenem, vannak még hülye emberek, már ne is haragudj...tipikus női hülyeség, ha nincs gond, kreáljunk...Nem kellett volna csodálkozz, hogy ő dob téged, bár látszik, hogy nagyon szeret, akkor én se lennék rá képes.
2015. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 moonlightsentinel ***** válasza:
Én a helyében örülnék, hogy megszabadulok tőled...
2015. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom idegennek hogy nincs, mert él bennem a vadász ösztön, meg azzal szórakoztatom magam, hogy lányokat fűzök be, de egyikkel se fekszem le.

Ezt előtte megbeszéltem barátnőmmel, hogy nekem erre szükségem van... És belement, sokszor itt ül melletem és együtt találjuk ki, mit írjunk ;)

2015. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

elhajtott először, de erélyesen flörtölt vele a kamu éned.


Te gyakorlatilag tudod mit csináltál? Kihívtad a sorsot magad ellen.

Kihasználtad, hogy férfiból van, felpiszkáltad az ösztönét, úgy is reagált végül ahogy az a nagy könyvben meg van írva, tehát kiprovokáltad ezt, és most te szakítasz vagy megsértődve, és hisztis kis hercegnő módjára műsorozol.


Aki nem veszi figyelembe, hogy hogyan működik a másik nem és ezzel játszik így jár!

Miért játszol kapcsolatosdit ha lövésed sincsen a férfi működéséről, egy kapcsolat szabályairól és úgy általában miért provokálod ki?


Ezt elcseszted de istenesen, az a nagy helyzet!

Ha a srác nem 20 éves ifjú titán lenne hanem igazi férfi úgy tenne lapátra, hogy ihaj. Ebben az egész buktában te nagyon vastagon benne vagy. Szóval ne neked álljon feljebb, mert te provokáltad ki, ő úgy reagált ahogy az boritékolható volt.

Ráadásul csak flörtnek vette, különben randira hívott volna, és le akarta volna fektetni a kamucsajt.

Ideje lenne neked bocsánatot kérni összejönni vele, és az ilyen szex&new york szintű baromságokat elfelejteni ha tényleg felnőtt módjára kapcsolatot akarsz. Mert egyelőre gyerek vagy aki okosabbnak hiszi magát a koránál és felnőttesdit akar játszani.

2015. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kezeltesd ezt a bizalmatlanságot mert nem normális. Én a pasi helyében tuti nem akarnék veled együtt lenni. Megjegyzem az sem szép, ha letagadott. De attól ez még nem megcsalás.
2015. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért én azzal vitatkoznék, hogy ez ösztönösen minden férfiben benne van, hogy letagadja a párját csak azért, hogy örüljön a fejének és "játszásiból vadászhasson"...


Azért ez egyáltalán nem így van. Vannak férfiak, akik ilyenek, igen, nekik szükségük van erre az élményre. Másoknak meg nincs, ők igenis jól érzik magukat a párjuk mellett, fel is vállalják, hogy kapcsolatban vannak és nem igénylik ezt a vadászósdit...

2015. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, hogy ilyen hülye lennék.
2015. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!