Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne az, ha a párotokra rá írnátok egy kamu skypon teszt alapon, hogy van-e neki párja és erre azt felelné, hogy most nincs?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, tegnap rá írtam a 20 éves barátomra kamu skypon, hogy megtudjam milyen más lányokkal...a barátom eleinte el is akarta hajtani a csajt, de erélyes voltam és elkezdtem ismerkedni vele...majd rá kb fél órára megkérdeztem, hogy van-e kapcsolata és azt felelte, hogy nincs...én erre nagyon kiborultam és szakítottam vele, majd 4 órán át könyörgött, hogy sajnálja a dolgot, és hogy ő nem fog engem elengedni, és könyörgött, hogy bocsássak meg, meg h ő mennyire szeret engem és ez ment este 4 órán át...még annyi, hogy a srác a 2 hónap alatt kimutatta, hogy szeret, és ő többet tett azért, hogy működjön ez a kapcsolat...mivel nem hagyta abba a könyörgést meg azzal jött, hogy ma lejön hozzám, mert ő nem fogja hagyni, hogy szakítsunk ilyen hülyeség miatt, ezért adtam neki még egy esélyt, mert tudom, hogy szeret és én is őt...de ez akkor is rosszul esett, hogy le tagadott...Tanácstalan vagyok...ti mit tennétek a helyemben? Megbocsátható, hogy letagadott? 17/L

2015. jan. 25. 09:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szá-na-lom!
2015. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hat nem szep huzas.. de egyatalan megkerdezted hogy miert tagadott le ?

Mindig ezt teszi, vagy csak ez volt az elso hogy letagad mas elott ?

2015. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12/12: Ő azt mondta, hogy ez volt az első alkalom, azt nem kérdeztem, hogy mért tette...de megfogom azért kérdezni...
2015. jan. 25. 10:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Varjuk a reakciojat, hogy miert tette..

De az, hogy harcol erted jelzi hogy szeret es tudja hogy bar nem nagy, de hulyeseget csinalt. Suerintem ha szeret tobbet nem teszi.. nembtudom, en soha nem tagadtam le a parom, hisz olyan buszke vagyok ra higy csak na.. talaln tetszett neki a csaj a kissebb beszelgetrs utan? Egye fene, ha.szeret tobbet nem fogka megtenni. Minden esetre elbeszelgetnek vele, amikor megerkezik, mar ha elmegy hisz megigerte. Mondd el neki az erzeseid, es hogy ezzel teged nagyon megbantott.. tudja jol hogy nagyon nehezen bizol meg masokban, es ez elgondolkoztatott abban higy szeret-e.. figyeld a reakciojat, abbol sokat lelehet szurni.

2015. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha egy ismeretlen elkezd a magánéletemről kérdezni, lehet, hogy én is kamuzok, ugyanis semmi köze hozzá.
2015. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolso, es a parodat is letagadod?

Mas az, ha azt mondod hogy van baratnom, csak azert hogy hagyjon beken..

De a baratnodet letagadni eleg banto dolog, es semmi ertelme, felteve ha bem szegyenled, vavy nem szereted.

2015. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ezen igy kibuksz, mi lesz veled később, kérdező.. Nagyon, de nagyon naiv vagy még szegénykém
2015. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!