Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú nem szeret neten beszélgetni?

Figyelt kérdés
20-25 közöttiek.
2015. jan. 25. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen pl én már unok
2015. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok 24/F
2015. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem nem hanem személyiség függő.

Személy szerint az élő beszélgetésnél nincs jobb.

Kevésbé lehet analizálni valakit csak írásból mint h látom mit alkot elöttem.

2015. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az oka? Még ha a barátnőtök lenne, akkor se tudnátok órákig cseverészni?
2015. jan. 25. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok..hogy mi az oka? vegyük példának ezt az oldalt megunom hamar az illetőt és miért? mert nem beszédes és mindig én vagyok más részt a személyes ezerszer jobb mint itt neten..látod a partneredet vagy az illetőt akivel ismerkedsz vagy csak beszélgetsz
2015. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mit nem lehet ezen érteni.

Bár én nő vagyok, de élőben szeretek a legjobban társalogni. Nálam pl a telefonnal vagyok így, hogy nem tudok órákig beszélgetni.

És főleg nem a párommal szoktam egyéb eszközökkel érintkezni, mert egyszerűen nem tudom átadni az érzéseim.

Olyan erőltetnek érzem amikor a telefonban vagy neten írom, hogy szeretlek. Olyan üresnek. Ezért nem is használom.

2015. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten én is utálok.. Egyszerűen ott ratyi. Hamar leírod amit amúgy több tíz percig is eltartana mondani, meg nem jönne át az érzések, meg olyan furcsa. Még akkor inkább telefon, az még elég türhető, de legjobb élőben. Én csak ott tudok igazán kibontakozni.
2015. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!