Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanultatok meg az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanultatok meg az eddigi párkapcsolataitokból?

Figyelt kérdés

Nekem két párkapcsolatom volt eddig.

Az elsőből megtanultam, hogyha valaki nem tud megváltozni, akkor nem szabad neki több esélyt adni (én 5öt adtam), hogy ne terelje el egy kapcsolat a figyelmemet minden másról, hogy ne hagyjam egy fiúnak, hogy lenézzen, hogy ne tiszteljen, és hogy legyenek elvárásaim, ne én tartsam életben a kapcsolatot.

A másodikból azt, hogy ne jöjjek össze túl hamar a sráccal úgy, hogy nem is igazán ismerem.

16/L

Ti mit/miket tanultatok? (kort, nemet írjatok)


2015. jan. 25. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Semmit
2015. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 CptTomato ***** válasza:

Hogy a szex az első számu alap pillér, MINDENT megkell beszélni és hogy a szex az nagyon fontos...


F/27

2015. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%

-ne bíz senkiben

-ne merj szeretni

-ne legyél szerelmes

-ne legyél kedves

-ne tegyél meg a másiknak mindent

-ha hiszti van akkor hagyd rá

2015. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
47%

1: a nők lusta g_cik

2: a nimfok csak a f_szt akarják

3: a problémásak a megoldást mindig a férfitól várják

4: a befektetett energia mennyisége közel sem arányos a nyereséggel

5: a nőknek kell a hazugság, a csupasz igazság bántja őket

6: a csajaim nagyja nem tudott a konyhában boldogulni.

25/F

2015. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát te már annyit megtanultál ilyen fiatalon, hogy a harmadikkal már össze se fogsz jönni (vicc).

Egyébként utólag könnyű okosnak lenni, "élesben" derül ki mennyire tapasztalt párkapcsolatokban.

2015. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Sosem ismerhetsz meg valakit teljes mértékben, bármennyi idő után okozhat meglepetést.
2015. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#3: Mindenben egyetértek, ezt kivéve: "ha hiszti van akkor hagyd rá"


Ugyanis ilyenkor egy töketlen, önmagunkat megvédeni nem tudó senkinek hisznek bennünket a nők. Amikor cirkuszol, kiakad, meg kell fogni valami jó nagy, jó kemény tárgyat, és bikából hozzá- vagy a földhöz b#szni, torkunk szakadtából üvölteni vele, esetleg megfogni a grabancát és alaposan felrázni, hogy észhez térjen, legvégső esetben az összes létező gyengeségét a képébe verdesni, majd kihajítani az ablakon az összes cuccát, kirángatni az ajtón kívülre, ráb#szni az ajtót, és hagyni, hadd tomboljon odakint önmagát égetve a szomszédok előtt. Ha netán még aznap este, vagy másnap keresne, nem válaszolni, nem reagálni a hívásaira, üzeneteire. Lehet ezt drasztikusan is, kérem szépen. A hisztis k#rvák EZT értékelik.

2015. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 opened paradise ***** válasza:
100%

1. Hogy én is ember vagyok,nem csak adnom kell,nekem is jár a jó.

2. Nem szabadott volna hagynom,hogy az "első randis" kabala pólómat szétvágja,mert még szükségem lehetne rá :D

2015. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam (nem veszekedésben) hanem besértődik valami miatt vagy megharagszik. (akkor rá kell hagyni) ha majd kitisztul meg átmegy neki akkor majd keress vagy így járt.
2015. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
-nem szabad sajnálatból együtt lenni senkivel
2015. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!