Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok a a rotihoz,...

Firestorm kérdése:

Mit szóltok a a rotihoz, amelyik megtámadta saját gazdáját és aztán lelőtték a kutyát?

Figyelt kérdés

Én mélységesen fel vagyok háborodva,hiszen ha jól szűrtem le akkor a roti egy láncon élete az életét...Akkor miért kell csodálkozni azon,hogy bekattant?Etetve-itatva volt,de foglalkozva vele szerintem már nem.Természetesen a kutya a hibás a támadás miatt szegény vétlen gazdival az oldalán.

Kérdem én miért nem próbálják az ilyen kutyákat rehabilitálni?Ők nem érdemelnek még egy esélyt?


2014. jan. 16. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jött szóba a rehab, mert a hatóságoknak eszébe se jutott Joó Pistinek szólni...
2014. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 neger ***** válasza:
100%
igen.az nem fér a fejembe,hogy nem birtak bemenni és egyből bumm.akármilyen kutyát belehet fogni,ha hozzáértő megy oda.merthogy kifejlett nagy roti volt,az emberke meg befélt töle.sajnálom szegény kutyát,szerintem máshogy kellett volna intézni.
2014. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen emberek buták, egyszerűbb a kutyát bűnbaknak kikiáltani, mint belegondolni abba, hogy mi is történt valójában. Meg hát sokan vannak sajnos, akiknek ez "csak egy kutya" és jaj az emberi élet értéke felbecsülhetetlen, "gyilkos fenevadnak" pusztulnia kell, mert mi az hogy emberre támad. Nem gondolnak bele abba, hogy az a kutya lelkileg milyen torzzá vált az ember miatt és eszükbe sem jut segíteni rajta.
2014. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szerintem majdnem az összes kutyát lehet rehabilitálni,csak hozzáértő kezekbe kell adni.
2014. jan. 16. 13:43
 5/25 sippara ***** válasza:
100%
Kiborultam rajta :( esély sem volt rá, hogy bárkit értesítsenek, a nyilatkozó (elvileg a helyszínre elsőként kiérő) három rendőr IQja együtt nem érte el a szobahőmérsékletet, azt mondták "ágaskodott a lábán" a kutya, meg "tépte a láncot". Talán örülnünk kéne, hogy lelőtték, nem egy baltával próbálták agyoncsapni - megint más kérdés, hogy ilyen hiperintelligens emberek kezébe mennyire jó lőfegyvert és hatalmat adni...
2014. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem gazdája,hanem tulajdonosa volt,az ilyen nem gazda.Az adott humanoid megérdemli,amit kapott.A kutyát sajnálom.Igen,lehetett volna rehabolni,de iszonyú mennyiségű férőhely és szakember kéne a rengeteg hasonló sorsú kutyához.Ez a vidék nevezetes arról,hogy rengeteg sokan tartják szemét módon a kutyáikat,bármikor előfordulhat ilyen tragédia.Tudnék mesélni,erre lakom.
2014. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mikor tanulják meg az emberek,hogy egy állat felelősség amiről gondoskodni kell?Elvárják,hogy őrizze a területet vagy elijessze a betolakodókat és cserébe hálás lehet az ételért.italért amit kap.Na bumm.
2014. jan. 16. 13:46
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak annyit tehetünk, hogy a jövő generációját minél jobban felelősségre neveljük :( számomra elkeserítő, hogy a média is tele van szennyel, én már nem is nézek tv-t 3 éve, de ahogy megfigyeltem nem is sokat veszítettem vele... Sokan olyan felfogással élnek, hogy "ha elromlott akkor dobjuk ki, majd lesz új", és ez nem csak a kutyatartásra jellemző, de pl a párkapcsolatokra is.


Személy szerint én jobban örülnék neki ha a Való Világ, X-faktor, Éjjel-nappal Bu_zipest helyett inkább mondjuk szinkronizálnák a National Geographicon menő "Állatrendőrség" részeit és azt adnák le. Szerintem nagyon tanulságos és lenne esély hogy felnyitná az emberek szemét.

2014. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
*NG helyett Animal Planet, bocsi
2014. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy felnyitná az emberek szemét.Én azt vettem észre,hogy nagyon sok szülő kutya ellen neveli a gyerekét.Nem engedi a gyereknek,hogy megsimogasson egy kutyát vagy egyből arrébb rántja azt a szerencsétlen gyereket a nagyobb kutyáktól a frászt hozva a saját gyerekére.Sajnos az én környezetemben is van ilyen és ezzel csak az érik el,hogy a gyerek félni fog esetleg kínozni fogja szerencsétlen állatokat.
2014. jan. 16. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!