Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megingott a bizalmam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a bizalmam a barátnőmben, szerintetek normális dolog ezek után?

Figyelt kérdés
4 éves a kapcsolatunk a barátnőmmel, komolyan gondolom a dolgokat, összeköltözés, közös család. Őszinte vagyok hozzá, mindent megosztottam vele a kapcsolatunk elejétől fogva, kitárulkoztam előtte mint senki más előtt azelőtt sose. Úgy éreztem ő is ugyanilyen őszinte velem, de kiderült, hogy ő ennyire nem bízott meg bennem. Kiderült, hogy nagy összegű hitelt vett fel a család, amit nem tudnak fizetni, a szülei pedig alkoholisták mindketten. A legfájóbb, hogy ezeket a dolgokat nem is tőle tudtam meg, hanem a családban egy rokontól. A barátnőm úgy gondolta, hogy majd akkor mondja el, ha összeköltöztünk. Fáj, hogy nem bízott meg bennem annyira amennyire én őbenne. Viszont azt tudom, hogy szeretem és komolyan gondolom vele a dolgokat, ezért úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt a kapcsolatunknak.Viszont az is tudom, hogy el akarom otthon mondani a helyzetet de akkor a barátnőm kiakad már a gondolattól is, szó fenyegetőzik és hisztériázik, hogy ezt hogy képzelem ehhez a szüleimnek semmi közük, ez a mi dolgunk. Viszont én nem tudok hosszú ideig hazugságban és hallgatásban élni, mert utálom az ilyen viselkedést, a jövőben mint kiderült úgyis csak rájuk számíthatunk, az ő szüleire nem sajnos.
2015. jan. 26. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Öregem, te megszoptad. Ha nem kölcsönös a bizalom, akkor nektek annyi.
2015. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem mondta el, hisz szégyelli. Sőt, ez nem is az Ő sara... Inkább meg kéne nyugtatnod, hogy minden rendben lesz, Rád mindig számíthat. Ezzel csak a félelmét igazolod... Valószínűleg ezért nem mondta el Neked, mi is a valóság.
2015. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg semmi de semmi közöd hozzá
2015. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Ha ilyen rosszul élnek és alkoholisták a szülei, akkor ennek nem lesz jó vége, bele leszel rángatva. Igen, bizalmaddal is játszott, de én ettől jobban tartanék. A szülei el fogják várni, hogy adjon haza, ő meg nyilván fog, mert nem fogja hagyni, hogy azok meg éhenhaljanak - már pedig ha isznak, egyre többet fognak eltapsolni a szükséges keretből -, aminek az lesz a vége, hogy az összeköltözésetek sem lesz az igazi.


Én ezt alaposan átgondolnám.

2015. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy nem mondta el, hiszen bizonyára borzasztóan szégyelli.
2015. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4 éves kapcsolatnál, már nem igazán szabadna titkolózni. Teljesen érthető ,hogy a kérdező kivan borulva. Miért ne lenne hozzá köze?Elvileg ő is a család része lett azzal ,hogy ennyire komoly a kapcsolatuk, ráadásul kifog hatni a barátnőjére a szülők felelőtlensége ,így a kérdező is kellemetlen helyzetbe kerül.
2015. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szégyelli és szégyellte, megnyugtattam, hogy akármi van és lesz én mindig mellette állok, mellettem sose kell majd ezt átélnie, de én az ilyen jellegű dolgokat ami a családunkban volt megosztottam vele, ezért furcsálltam, hogy ő nem tette meg az irányomban ugyanezt. Lehet, hogy a nők érzékenyebbek és nehezebben nyílnak meg a férfiak előtt főleg ilyen kényes témában.
2015. jan. 26. 13:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4 év alatt még találkoztál a szüleivel?
2015. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elmondhatta volna ennyi idő alatt a lány, de ezt nem hiszem, hogy fel kellene róni neki. Ahogy írták mások is, biztos, hogy szégyelli a dolgot előtted, ezért hallgatott róla. Ha négy év alatt nem érezted az alkoholista szülők negatív hatását, talán nem kell kell attól félni, hogy ez kellemetlenségeket fog okozni. Nyilván találkoznod kell majd velük néha. Ha nem tudod tolerálni a dolgot, akkor gondolkozz el rajta, elég fontos-e neked a lány. Ha szereted és valóban komolyan gondolod a dolgot vele, akkor vállalod az esetleges nehézségeket. Amúgy tökéletes család nincs, szóval olyat nem fogsz találni, ahol nem kell tolerálnod semmit.

Ja, és ha a barátnőd nem szeretné, hogy otthon beszélj a szülei alkoholizmusáról, akkor ezt tartsd tiszteletben. Nem tudom, mennyi idős vagy, de ha összeköltözést terveztek, talán kinőttél abból a korból, hogy mindenről be kelljen számolni anyunak és apunak.

Amiről írsz, az egyébként nem hazugságban való élet. Mi a dologban a hazugság? A hazugság nem egyenlő azzal, hogy nem teregetjük ki a párunk családi szennyesét. Teljesen igaza van abban, hogy a szüleidnek semmi köze hozzá. Mitől lenne?

2015. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7: Van ilyen szintű gond a te családodban is?
2015. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!