Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS, Bonyolut kicsit tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS, Bonyolut kicsit tobb mint szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni,..válságomban lévő kapcsolatom altt,3 hónapja ismerkedtünk meg a baráti társaságomból egy sráccal,..rögtön első szemkontaktusból már megvolt a kölcsönös vonzalom...Aztán nem tudtam kiverni a fejemből annyira vonzódtam hozzá.A kapcsolatom egyre csak a végét járta,aztán a srác 2 hét után addig ügyködött mig megkeresett...elkezdtünk közössegi oldalon beszélgetni,majd telefonon,smsen,aztán találkozgattunk de még semmi komoly nem volt...egyre jobban megtetszettünk egymásnak természetben is...Kiderült hogy ő is egy hosszú nehéz kapcsolaton van túl,...aztán az akkori kapcsolatom véget ért,mi pedig nem birtuk tovabb,összemelegedtünk....viszont megbeszéltük hogy mindketten csalódáson vagyunk túl,ezért egyikünk sem akar komoly felvállalt kapcsolatot...Mondtam neki maradjunk csak szex kapcsolatban,...hogy ne follyunk bele érzelmileg,de ő azt mondta látni is szeretne többször,attól még nem folyunk bele,hihetetlenül szimpatizáltam.mindennel levett a lábamról,plusz amilyen smseket küldött,...és ahogy egymásra néztünk,...egyre több közös programot csináltunk,a Szilvesztert is együtt töltöttük,...aztán észrevettem hogy egyre többet gondolok rá,mintha több kezdene lenni,...ettől megijjedtem,...de nem szóltam semmit,viszont észrevettem hogy kezdtek az smsei hidegebbek lenni és kezd távolságtartóbb lenni,viszont személyesen minden nagyon jó volt!

De nem tudtam hová tenni a távolságtartástt aztan ugy döntöttem megbeszélem vele,és kiderült hogy óv minket attól hogy egymásba szeressünk merthogy továbbra sem szeretne ő sem komolyat mert fél a csalódástól és meglátjuk mi lesz.Mondtam neki akkor tartsunk kis távolságot,maradjunk csak szex kapcsolatban ahogy az elején akartam...de azt sem akarja hogy csak az legyen,hanem hogy mardjon minden ahogy eddig volt...

Annyira jól megvagyunk,viszont mindketten félünk az újabb csalódástól,és tisztulnunk is kell az előző kapcsolatainkből hisz tele vagyunk sérelemmel,és kicsit szabad életre is vágyunk mert börtön volt mindkettőnnek az előző kapcsolat...De kezdek érzelmileg belebonyolódni mert ha már nem ir már bolondulok meg,folyton rágondolok,...és arra jutottam vissza kell ebből vegyek,de azt sem tudom szálljak inkább ki ebből,vagy tartsak távolságot,...de a legutóbbi találkozásunkkor távolságtarto voltam és neki nagyon rosszul esett,úgy éreztem csalódott bennem...

Tanácstalan vagyok,...mit tegyek?Járt már valaki hasonló cipőben??Mi lett a végkifejlett?Azért kérdezem mert félek én már nem látok reálisan,külső szemmel mégiscsak más...Előre is köszönom!!!



2015. jan. 26. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Félsz a csalódástól, és ki is váltod... tudod, a csalódást hogy lehet felülírni? Azzal, ha megtanulsz megbízni a másik emberben, közel engeded magadhoz, mersz kötődni. Mert ha folyamatosan távol tartod magadtól, akkor tutira csalódni fogsz.
2015. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!