Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 vagyok és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok és még nem volt kapcsolatom. Srácok, ismerkedésnél ez fura, kiábrándító?

Figyelt kérdés

Félek hogy az illető azt fogja majd gondolni hogy valami baj van velem, vagy hasonló. Nem tudom mi az oka, talán csak nem volt szerencsém, meg nem vagyok egy népszerű típus. Kicsit talán félős is vagyok, de csak teljesen idegen társaságban.

18/L


2015. jan. 26. 18:01
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
Örülnék,hogy én lehetek az első.
2015. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem az! Én se vagyok erős az ismerkedésben!
2015. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Most nagyon durvát fogok mondani! Én 20 éves koromig még csak nem is csókolóztam! Na erre varrjál gombot, ultra durva, ugye? :O

21/L

2015. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem gond.
2015. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem nem ábrándítana ki.
2015. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

még nálam se csattant el egy csók se :)

nem vagy olyan mint a mai p"csák örülj neki az illető meg fogja fel úgy h tartás van benne nem kell már 14 évesen kuki ...

F/19

2015. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék neki, főleg, hogy én is ilyen helyzetben vagyok 21 évesen. És ez számodra nem lenne kiábrándító?
2015. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat előre is! :D


Szóval amikor majd leszel társaságba és elkezdesz beszélni egy számodra szimpi pasival akkor a köszönés után ez lesz a bemutatkozó rész. "Szia! Xy vagyok és még nem volt kapcsolatom szerinted ez kiábrándító?" Mert, ha tényleg ezt így elmondod valószínű, hogy sikítva fognak futni sokan xD De miért? Azért mert nem nyitjuk így a partyt. Ha ő felteszi a kérdést akkor válaszolj rá persze fontos az őszinteség és az egyenesség és ha még is fintorogna vagy valami akkor már mész is onnan el és kész. ^^

2015. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó teljesen igazad van és rávilágítottál hogy tök hülye vagyok :P

Egyébként köszönöm mindenki válaszát, megnyugtatóak. :)

2015. jan. 27. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!