Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavarna egy velem egy idő...

Zavarna egy velem egy idő csaj ha ismerkedésnél megtudná, hogy még nem volt komoly kapcsolatom? 18/F

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 23:02
 1/6 anonim válasza:
Nem. Én még örülnék is neki.
2014. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 éves korban hogy lenne már gáz? :)
2014. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18/f vagyok én is, és nekem se volt "komoly kapcsolatom"

Szerintem a legtöbb embernek ebbe a korszakban nem volt, és sokan tévesen állítják hogy igen. Mert mit is jelent valójában egy komoly kapcsolat, azon túl, hogy hosszú távra terveztek?

Úgy vélem, hogy a komoly kapcsolat elengedhetetlen feltétele, a lelki kötelék, nem a szeretet, vagy a hirtelen fellángoló semmiből előtűnő szerelem, és ezt bizony nem sokszor érzi az ember, nem hogy a 18 éve alatt, de egy élet alatt se.


Valljuk be, akárhány kalandon mentünk is keresztül, akárhány lánnyal is próbáltuk meg, nem mondhatjuk magunkat, ezen a téren túlságosan tapasztaltnak. Aki meg mást mond, az nem tudja mit beszél.(Főleg, hogy sajnálatos módon a legtöbb emberbe, ebben a korban még nem alakult ki egy normális erkölcsi rendszer, az önismeret és az objektivitás teljes hiányában tengetik a mindennapokat[és nem azt mondom, hogy ÉN ugyan már túl vagyok az egész folyamaton.. ugyan ...mindig van hová fejlődni;)]) Ilyenkor puhatolódzik az ember, ki tudja alakítani magában azt a képet, hogy mit is vár el a párjától, és hogy mit kell adnia, hogy, hogy kell kinézzen ez az egész dolog.

Összegezve: Ha zavarna valakit, azzal nem érdemes foglalkozni.

2014. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18 évesen nekem eszembe sem jutott volna ilyesmit "elvárni" a másik nemtől :D Hova rohantok ennyire? Egyáltalán, mitől lehetne ennyi idősen komoly egy párkapcsolat?

15-16 évesek játszadozásait jó érzésű ember inkább nem kommentálja (a nagy átlagból kiindulva), afelett is épp csak kezd az ember fenekéről leesni az a bizonyos tojáshéj, és ez ÍGY VAN RENDJÉN.

Jó esetben 100 évig is élhetsz, és ha vigyázol magadra, elég sokáig aktív lehetsz minden tekintetben. Miért is kellene 18 évesen már hű de sok tapasztalattal rendelkezni? :)

2014. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok és elfelejtettem kihangsúlyozni hogy IGEN ez így van rendjén, nem is kell ennél több tapasztalat jelenleg. Azért van ez az időszak hogy megszerezzük a tapasztalatot, amit a majdani komoly párkapcsolatba használhatunk és használnunk is kell.
2014. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogy zavarna:D ez nem egy olyan dolog számomra ami alapján eldöntöm,hogy szimpi vagy-e:DD
2014. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!